خبر
خبر

برگزاری مسابقات فوتسال دانش‌آموزی در مهریز

برگزاری مسابقات فوتسال دانش‌آموزی در مهریز


مسابقات فوتسال دانش‌آموزان پسر مقطع متوسطه اول شهرستان مهریز با حضور معاون تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز مسابقات فوتسال دانش‌آموزان پسر مقطع متوسطه اول شهرستان مهریز با هدف بازگشت شور و نشاط ورزشی به مدارس و شناسایی استعدادهای ورزشی در بین دانش‌آموزان مدارس شهرستان در مجتمع ورزشی امام رضا(ع) برگزار شد.

در آیین اختتامیه این مسابقات که با حضور معاون تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد ، مدیر آموزش و پرورش مهریز، معاونین پشتیبانی و پرورشی و تربیت بدنی مدیریت، جمعی از کارشناسان و دبیران تربیت بدنی مدارس آموزش و پرورش مهریز و شرکت پر شور دانش آموزان مدارس شهرستان، برگزار شد، با اهدای حکم، مدال و کاپ قهرمانی، توسط معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل از تیم های برتر تقدیر به عمل آمد.

این دوره از مسابقات با حضور ۹۶ نفر دانش آموز در قالب ۱۲ تیم آموزشگاهی برگزار شد که تیم ها در جدول دو حذفی به رقابت پرداختند که در پایان تیم دبیرستان دکتراحمد زارعزاده مقام اول و تیم دبیرستان صدرا مقام دوم را کسب نمودند.

کفتنی است: در این مسابقات، بیش از ۲۲ مسابقه طی سه هفته برگزار شد که دبیران تربیت بدنی زحمت برگزاری این مسابقات را بر عهده داشتند که از زحمات این عزیزان تقدیر و تشکر می گردد.

آدرس کوتاه :