نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری نماز جماعت ظهر و عصر به امامت امام جمعه شهرستان در دبیرستان شهید صلواتی مهریز

برگزاری نماز جماعت ظهر و عصر به امامت امام جمعه شهرستان در دبیرستان شهید صلواتی مهریز


به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر
به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر دانش آموزان دبیرستان شهید صلواتی مهریز نماز جماعت ظهرو عصر خود را به امامت امام جمعه شهرستان برگزار نمودند

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز امام جمعه مهریز در این مراسم که مدیر آموزش و پرورش مهریز نیز حضور داشت با تسلیت فرارسیدن ایام فاطمیه و گرامیداشت ایام الله دهه فجر گفت: حضرت فاطمه زهرا(س) الگویی ارزشمند برای زنان و دختران است که هر یک از ابعاد زندگی شان، فرازهای با ارزشی برای یافتن شیوه های صحیح زندگی در بردارد.

حجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی افزود: این بانوی بزرگ علاوه بر تربیت فرزندان در فعالیت های اجتماعی و کسب دانش و معرفت در دامان پیامبر(ص) نیز اهتمام داشت و در بسیاری از موارد پاسخگوی شبهات بود.

وی با گرامیداشت دهه مبارک فجر ادامه داد: ملت ایران در این ایام توانست در سایه رهبری امام خمینی (ره) رژیم طاغوت و وابسته به استکبار جهانی را شکست دهد و استکبار ستیزی خود را به جهانیان ثابت کند.

امام جمعه مهریز افزود:در طول انقلاب اسلامی، بانوان این مرز و بوم با ولایت مداری از فرزندان و عزیزان خود در جهت آرمان های اسلامی و دینی و انقلابی گذشتند و حماسه هایی ماندگار چون انقلاب اسلامی در زندگی خود بر جای گذاشتند.

در پایان این مراسم چادر نماز توسط امام جمعه شهرستان به دانش آموزان اهداء شد.