خبر
خبر

برگزاری ورکشاپ نقاشی در مهریز

برگزاری ورکشاپ نقاشی در مهریز


به مناسبت بزرگداشت مقام معلم
به مناسبت بزرگداشت مقام معلم ورکشاپ نقاشی در مهریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز ورکشاپ نقاشی با هدف پرورش خلاقیت دانش آموزان برای نخستین بار در مهریز در دبستان گنجینه های علم مهریز برگزار شد.

این ورکشاپ نقاشی توسط هنرمندان آموزشگاه نقاشی "برتر" مهریز با هدف دانش افزایی هنری با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش مهریز برگزار شد.

مدیر آموزشگاه نقاشی برتر مهریز  با گرامیداشت هفته مقام معلم و تبریک به معلمین شهرستان درخصوص این ورکشاپ گفت: هنر و خلاقیت پیوندی نزدیک دارند؛ تا جایی که رشد یکی سبب رشد دیگری می‌شود. از این رو، در آموزش هنر توجه به خلاقیت بسیار مهم است.

نرگس مهدوی نیا با بیان اینکه هنر ابزاری برای بیان احساسات، تبادل افکار، عقاید، باورها و ارزش‌هاست که با ایجاد انگیزه کودک را وادار به حرکت می‌کند افزود: ما با برگزاری این ورک شاپ پرورش خلاقیت و هنر توانایی آفرینش‌ تازه‌ها را در کودکان تقویت می کنیم؛ بنابراین، پرورش این دو، نقش کلیدی در زندگی و آینده کودکان دارد.

وی افزود:در این ورک شاپ با شرکت در مبحث هایی ک برای دانش آموزان درنظر گرفتیم و خواستن نظر از کودکان باعث افزایش اعتماد بنفس درآنها می‌شویم .

وی استفاده از یک یا چند مهارت و تکنیک، آموزش حفاظت از محیط زیست به کودکان و استفاده از وسایل دورریختتی را از دیگر محاسن این ورکشاپها عنوان نمود.

مدیر آموزش و پرورش مهریز ضمن بازدید از این ورکشاپ از زخمات برگزار کنندگان این برنامه پرمحتوا تشکر و قدردانی نمود و ابراز امیدواری نمود این ورکشاپها در سایر مدارس و کانونهای فرهنگی تربیتی شهرستان برگزار شود.

 

آدرس کوتاه :