خبر
خبر

برگزاری کــــلاسهای مجــازی آمــوزش قرائــت و حفــظ قرآن کــریم دانش آموزان مهریز

برگزاری کــــلاسهای مجــازی آمــوزش قرائــت و حفــظ قرآن کــریم دانش آموزان مهریز


معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مهریز گفت: کــــلاسهای آمــوزش قرائــت و حفــظ قرآن کــریم بصورت مجــازی ویژه دانــش آمــوزان مقاطــع ابتدایـی دوره دوم و متــوسطه دوره اول شهرستان مهریز برگزار می شود

به گزارش به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مهریز گفت: کــــلاسهای آمــوزش  قرائــت و حفــظ قرآن کــریم بصورت مجــازی ویژه دانــش آمــوزان مقاطــع ابتدایـی دوره دوم و متــوسطه دوره اول شهرستان مهریز برگزار می شود

هدایت دهقانیزاده افزود: همزمان با آغاز سال تحصیلی  کلاس های مرکز دارالقرآن این شهرستان در بستر مجازی و با آموزش حدود 100 نفر از دانش آموزان مقاطع ابتدایی و متوسطه دوره اول در خال برگزاری است.

وی با اشاره به اهمیت یادگیری قرآن کریم در سن نوجوانی خاطر نشان کرد: دانش آموزان در طول این دوره با شرکت در این کلاس ها به سطح خوبی از پیشرفت در زمینه های قرائت و حفظ قرآن کریـــم دست پیدا می کنند.

مدیر دارالقرآن امام خمینی(ره) آموزش و پرورش مهریز نیز گفت: ثبت نام ترم جدید این کلاس ها از طریق وبلاگ http://tavashihqeraat.blogfa.comدر حال انجام است،

عباس زارعزاده افزود: علاقه مندان به یادگیری قرائت و حفظ قرآن کریـــــــم می تواننـــد تــــــا 8 بهمن مــــــــاه با مراجعه به وبلاگ مذکور نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

وی ادامه داد:  ترم جدید از 15 بهمن ماه 1399 خواهد بــــود و کلاس ها تا نیـــمه اردبیهشت مـــاه سال بعــــــــد ادامــــه خواهـــــد یافـــــــت.

وب با بیان اینکه به شرکت کنندگان در این کلاس ها گواهینـــــــــــــامه معتــــــــــبر اهدا می گردد افزود: ترم گذشته ی این کلاس ها در بازه زمانی مهر تا آذر ماه 99 برگزار گردیده است.

 

 

آدرس کوتاه :