نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بیانیه مدیریت آموزش و پرورش مهریز بمناسبت 9 دی روز بصیرت و میثاق با ولایت

بیانیه مدیریت آموزش و پرورش مهریز بمناسبت 9 دی روز بصیرت و میثاق با ولایت


مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهریز به مناسبت یوم الله 9 دی روز بصیرت و میثاق با ولایت بیانیه ای صادر کرد.


به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز در متن این بیانیه آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم، نهم دی ماه، روز بصیرت و میثاق با ولایت است، تاریخ 37 ساله انقلاب اسلامی مملو از نقاط عطفی است که در اذهان ملت شریف و ولایت مدار ایران اسلامی نقش بسته است.
 در این عرصه دشمنان و فتنه گران همواره در تلاش بوده اند که مسیر رشد و شکوفایی ملت ایران را سد کنند که با بصیرت ملت و رهبری مدبرانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی  حضرت امام خامنه ای )مدظله العالی) ناکام گشته اند.
 9 دیماه به گفته رهبر فرزانه انقلاب روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است و این حرکت مردم اتمام حجت برای همه است.
 9 دی روز بیداری و خروش و حضور ملتی است که به مقدساتشان، نظامشان و سالار شهیدانشان حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام و سلاله پاکش امام خمینی (ره) توهین شده بود و کاسه صبرشان لبریز، در 9 دی مردم نشان دادند که همواره با بصیرت به وصایای امام راحلشان گوش می دهند که می فرمود (همواره پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد) و حماسه ی نهم دی ماه، متعلق به ملت همیشه در صحنه بود که پیمان خود را با ولایت فقیه، بیش از پیش و برای همیشه ، محکوم کردند.
 همدوش با سایر امت انقلابی و در خط امام و رهبری، مدیریت آموزش و پرورش شهرستان مهریز، ضمن گرامیداشت حماسه یوم الله 9 دی، پیروزی ملت مومن و ولایت مدار ایران اسلامی و تقدیر و تشکر از حضور پرشور آنها به ویژه قشر محبوب و همیشه در صحنه فرهنگیان ولایی و دانش آموزان عزیز این خطه اعلام می دارد و همچون سایر آحاد ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی با بصیرت در راستای اهداف انقلاب گام برخواهد داشت.