خبر
خبر

تأمین زمین مورد نیاز برای693 نفر از فرهنگیان

تأمین زمین مورد نیاز برای693 نفر از فرهنگیان


"محسن صادقیان"معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد :
"محسن صادقیان"معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد گفت:زمین مورد نیاز برای693 نفر از فرهنگیان واجد شرایط طرح اقدام ملی مسکن تامین شد.

 

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد؛ "محسن صادقیان"معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد در چهارمین جلسه مسکن فرهنگیان در قالب طرح اقدام ملی مسکن در اداره کل آموزش و پرورش استان، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و نوروز باستانی و با آرزوی سلامتی بهروزی و موفقیت خدمت همه فرهنگیان استان گفت:  با همراهی مدیران کل آموزش و پرورش، راه و شهرسازی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ،خوشبختانه تمام زمین مورد نیاز مسکن فرهنگیان برای 693 نفر افراد واجد شرایط این طرح که تایید نهایی شده اند در تمامی شهرستان های استان تامین شده است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد تاکید کرد: طی سه روز آینده بحث سامانه ملی مسکن برای فرهنگیان از طریق راه و شهر سازی پیگیری می شود و تا 10 فروردین تمام زمین های مورد نیاز در اختیار آموزش و پرورش، کارگزاران و یا بنیاد مسکن برای شروع طرح اقدام ملی مسکن قرار می گیرد.
"محسن صادقیان" اظهار داشت: آنچه که مهم است در این مرحله این است که افرادی که واجد شرایط نهایی هستند طی چند روز آینده و بلافاصله بعد از تعیین تکلیف زمین بتوانند افتتاح حساب و واریز وجه داشته باشند تا بتوانیم در اسرع وقت عملیات اقدام ملی مسکن را برای فرهنگیان آغاز کنیم و از انتهای فروردین به صورت ماهیانه پیشرفت فیزیکی پروژه ها را اطلاع رسانی کنیم.
"محسن موحدی فرد" مدیر کل آموزش و پرورش استان هم در ادامه از همراهی و همدلی همه عوامل به ویژه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مدیران کل راه و شهرسازی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تشکر و قدردانی نمود.
آدرس کوتاه :