خبر
خبر

تجلیل از مدیر برتر استانی و دانش آموزان برتر کشوری دبیرستان صدرا مهریز

تجلیل از مدیر برتر استانی و دانش آموزان برتر کشوری دبیرستان صدرا مهریز


طی آئینی از مدیر برتر استانی و دانش آموزان برتر کشوری دبیرستان دخترانه متوسطه دور دوم صدرا مهریز تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز طی آئینی با حضور مدیران آموزش و پرورش و اداره تبلیغات اسلامی مهریز از مدیر برتر استانی و دانش آموزان برتر کشوری دبیرستان دخترانه متوسطه دور دوم صدرا مهریز تجلیل شد.
در این مراسم که در محل دفتر آموزشگاه برگزار شد از مدیر آموزشگاه خانم زهرا مهدیان به عنوان مدیر برتر استانی و دانش آموزان فاطمه زارع و زهرا السادات میروکیلی به عنوان دانش آموزان برتر کشوری تجلیل شد. 
در این مراسم مدیر آموزش و پرورش مهریز در سخنانی ضمن بیان نکاتی در فضیلت علم و دانش گفت: پرورش نیروهای متخصص و متعهد بسترساز رشد همه جانبه شهرستان است.
سید کاظم حسینی المدواری افزود: ضرورت ورود به عرصه کسب معارف و گسترش فرهنگ اسلامی در بعد فردی و اجتماعی بر کسی پوشیده نیست و قطعاً جامعه کنونی ما نیاز روز افزونی به انسان های آگاه و عالمان عامل دارد ، همانهائی که با اندیشه ، بیان و رفتار خود راهکارهای زندگی اسلامی را نمایان سازند .
وی ادامه داد : اعمال و رفتار دانش آموزان مدارس صدرا باید الگویی برای دیگران باشد زیرا مردم نیاز به الگوهای عملی دارند و به طور قطع چنین مدارسی می تواند الگو دهنده های شایسته ای به جامعه باشد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی مهریز نیز در این مراسم با تبریک کسب رتبه های برتر توسط دانش آموزان و مدیر آموزشگاه مدارس صدرا را یکی از بهترین دستاوردهای سازمان تبلیغات اسلامی جهت پرورش نیروهای نخبه و کارآمد در حوزه دین و معارف اسلامی عنوان کرد.
حجت الاسلام مومن اذعان داشت: مدارس علوم ومعارف اسلامی صدرا تلاش می کنند با استفاده از دانش روز و پیشنه درخشان علمی و دینی کشور، پل ارتباطی میان حوزه های علمیه و مراکز آکادمیک ایجاد کنند.
زهرا مهدیان مدیر این دبیرستان نیز در این مراسم گفت: دبیرستان علوم و معارف اسلامی دخترانه  مهریز طی فعالیت خود در این شهرستان بسیار موفق بوده است و دانش آموزان این مدرسه جزء برترین دانش آموزان شهرستان از منظر اخلاقی و درسی به شمار می روند.
یادآور می شود: در پایان این مراسم از دانش آموزان برتر کشوری با اهداء جوایزی تقدیر به عمل آمد.
 
 
 
 
 
 
آدرس کوتاه :