خبر
خبر

تجلیل از معلمان مدارس روستایی مهریز

تجلیل از معلمان مدارس روستایی مهریز


به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم مراسم تجلیل از معلمان روستاهای گردکوه و بهادران توسط بخشداری مرکزی،دهیاران و شوراهای روستاهای مهریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز مراسم تجلیل از معلمان روستای گردکوه با حضور امام جمعه دهستان بهادران،بخشدار مرکزی و مدیر آموزش و پرورش مهریز در روستاهای گردکوه و بهادران برگزار شد.

بخشدار مرکزی مهریز در این مراسم گفت:شأن و جایگاه معلم از ارزش بالایی برخوردار است و خود را مدیون معلمین عزیز می دانیم.

 شکری افزود: اگر امروز ما در جامعه به پیشرفت خوبی رسیده ایم و دارای جایگاهی هستیم همه آن مدیون تلاش و فداکاری معلمانی است که از خود گذشتند و دانش آموزان نسل فردای خود را به بهترین شکل ممکن تربیت کردند.

وی تاکید کرد: شاید آنگونه که در شأن معلمین عزیز است نتوانیم زحمات این عزیزان را جبران نماییم و ما نیز خود را موظف و مکلف به تقدیر و تشکر از فرهنگیان می دانیم.

مدیر آموزش و پرورش نیز در این مراسم ضمن تقدیر از بخشداری مرکزی،دهیاران و شوراهای روستاها در برگزاری این مراسم گفت: اهمیت تعلیم و تربیت بر کسی پوشیده نیست و امیدواریم همگان قدرشناس معلمان باشند.

سید کاظم حسینی المدواری اظهار امیدواری کرد: این سنت پایه‌گذاری شده توسط بخشدازی مرکزی شهرستان، در سال‌های آینده نیز ادامه یابد و این اقدام پسندیده توسط سایر دستگاه‌ها نیز انجام شود.

در پایان مراسم با اهدای گل،لوح سپاس و هدایایی از زحمات معلمان تجلیل شد.

آدرس کوتاه :