خبر
خبر

تجلیل از پیشکسوتان، فعالان و آموزش دهندگان سوادآموزی مهریز

تجلیل از پیشکسوتان، فعالان و آموزش دهندگان سوادآموزی مهریز


طی آیینی با حضور امام جمعه مهریز از پیشکسوتان ،فعالان و آموزش دهندگان سوادآموزی شهرستان مهریز تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز امام جمعه مهریز در این آیین که معاون فرماندار،مدیر آموزش و پرورش مهریز و مسئولین سوادآموزی استان حضور داشتند گفت:سوادآموزی یکی از مهم ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است چراکه کسب علم و دانش یک فریضه واجب است.

حجه الاسلام محی الدینی با اشاره به سخن حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر  این که  سوادآموزی از نیازهای اولیه و ضروری هر ملتی است،گفت: آموزش و یادگیری اثرات ثمربخشی برای جامعه دارد که به وضوح قابل مشاهده است.

وی با تقدیر از فعالیت خوب افزود: رهبر معظم انقلاب تبدیل شدن نهضت سواد آموزی به یک حرکت فرهنگی را از آرمان های بزرگ انقلاب اسلامی عنوان می کنند.

وی با تقدیر از فعالیت خوب حئزه سوادآموزی مهریز ادامه داد: برای پیشبرد اهداف عالی نهضت سوادآموزی  باید از پیشکسوتان بهره جست و با ارتباط پیوسته و مداوم با آنان از تجارب خوب و اندوخته پربهای آنان استفاده کرد.

مدیر آموزش و پرورش مهریز نیز در این مراسم با ارائه گزارشی از فعالیتهای حوزه سوادآموزی مهریز گفت: سوادآموزی یکی از مهم ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

سید کاظم حسینی المدواری افزود: اگر امروز حرفی برای گفتن در زمینه سوادآموزی داریم، از بزرگواری و بخشش بی مانند پیشکسوتان ، فعالان و آموزش دهندگان عرصه سوادآموزی است.

در پایان با اهدای لوح تقدیر از زحمات پیشکسوت سوادآموزی استان مرآت امین الرعایا و آموزش دهندگان و فعالان سوادآموزی شهرستان تجلیل شد.

 

آدرس کوتاه :