نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تجلیل از پیشکسوتان فرهنگی ورزش مهریز

تجلیل از پیشکسوتان فرهنگی ورزش مهریز


به مناسبت هفته تربیت بدنی
به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش مدیر آموزش و پرورش و رئیس اداره ورزش و جوانان مهریز از پیشکسوتان فرهنگی ورزش شهرستان تجلیل کردند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز مدیر آموزش  و پرورش و رئیس اداره ورزش و جوانان مهریزدر دیدار با محمد حسن لجه و ولی اله حجتی راد دو تن از پیشکسوتان فرهنگی ورزش شهرستان با اهدای لوح تقدیر از آنان تجلیل کرد.
مدیر آموزش  و پرورش مهریز  در این در دیدار که در منزل پیشکسوتان صورت گرفت گفت:: ورزشکاران، جوانان و نوجوانان باید پیشکسوتان ورزشی را الگوی خود قرار داده و از تجربیات آنان بهره مند گردند.
سید کاظم حسینی المدواری افزود: پیشکسوتان سرمایه ورزش شهرستان هستند و می بایست از آنان تجلیل و تقدیر کرد و از تجربیات و  نصایح ایشان در جهت پیشرفت ورزش شهرستان به خصوص ورزش مدارس استفاده نمود.
وی تصریح کرد: افتخاراتی که امروز قهرمانان و مدال آوران شهرستان کسب می کنند مرهون زحمات و تلاشهای این عزیزان در گذشته است
رئیس ادره ورزش و جوانان شهرستان نیز در این دیدار با تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش گفت: ما خادمان ورزش در نظر داریم با حضور در منازل پیشکسوتان و دیدار چهره به چهره از زحمات ایشان تجلیل به‌عمل آوریم.
محمدی افزود: لازم است از ماحصل تجربیاتی که پیشکسوتان ورزشی طی سال‌های طولانی در عرصه ورزش کسب کرده‌اند برای توسعه و ارتقای جایگاه شهرستان در سطح استان و کشور استفاده کنیم.