خبر
خبر

تجلیل آموزش و پرورش مهریز از کتابداران

تجلیل آموزش و پرورش مهریز از کتابداران


به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مهریز و جمعی از کارشناسان مدیریت با حضور در اداره کتابخانه های عمومی شهرستان و کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی شهرستان تجلیل کردند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مهریز و جمعی از کارشناسان مدیریت به نمایندگی از فرهنگیان شهرستان با حضور در اداره کتابخانه های عمومی مهریز و کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان با اهدای گل و لوح تقدیر از رئیس اداره و کتابداران این مجتمع تجلیل کردند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مهریز در این مراسم  گفت: اگر بخواهیم فرهنگ کتاب و کتاب خوانی را در جامعه بسط و نشر دهیم باید به کتاب خوانی در آموزش و پرورش توجه شود.
هدایت دهقانیزاده افزود: اگر بخواهیم فرهنگ کتاب و کتاب خوانی را در جامعه بسط و نشر دهیم باید به کتاب خوانی در کانون خانواده، مدارس و کتابخانه ها توجه شود.

 وی با بیان اینکه باید کتابخانه ها ی مدارس  توسعه و تقویت گردد افزود: دانش آموزان می توانند فرهنگ مطالعه را به دل جامعه انتقال دهند.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیز در این مراسم با تقدیر از حضور گرم و صمیمانه آموزش و پرورش در روز کتاب، کتا بخوانی، کتابدار و تکریم کتابداران، این حضور و دیدار را باعث دلگرمی اهالی کتاب و کتابخانه در کار و تلاش خود دانست.
سعید قریشی افزود: بخش عمده ای از فعالیت کتابخانه وابسته به همکاری و همراهی آموزش و پرورش است که برگزاری نشست های کتاب خوان مدرسه ای نمونه ای از این همکاری است.

در ادامه از قسمتهای مختلف کتابخانه مجتمع فرهنگی شهرستان بازدید شد.

 

 

آدرس کوتاه :