نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تجلیل فرماندار مهریز از معلمین روستای گردکوه

تجلیل فرماندار مهریز از معلمین روستای گردکوه


به مناسبت گرامیداشت اعیاد شعبانیه و هفته بزرگداشت مقام معلم از معلمین شاغل در روستای گردکوه مهریز مهریزتجلیل شد.

به مناسبت گرامیداشت اعیاد شعبانیه و هفته بزرگداشت مقام معلم با همت شورای اسلامی،دهیاری وانجمن اولیاء ومربیان مدارس ابتدایی گردکوه مهریز  با حضور فرماندار،بخشدار مرکزی، معاونت آموزشی وکارشناسان آموزش وپرورش مهریز  با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از معلمین شاغل در روستای گردکوه مهریز در تالار سبز مهریزتجلیل شد.

فرماندار مهریز در این مراسم گفت:تعلیم و تعلم از آموزه های دین متعالی اسلام است که با نشان دادن مسیر درست به نسل آینده بسترهای پرورش نسل آگاه و پیشرو را فراهم می کند.

سید محمد رستگاری ضمن تبریک به معلمان و فرهنگیان که رسالت عظیم تربیت نسل آینده را بر عهده دارند، از این شغل به شغل انبیاء یاد کرد و گفت: بدون شک تربیت نسلی آگاه و عالم به امور مختلف می تواند آینده روشنی را برای کشور ترسیم کرده و الگویی مناسب برای نسل های آتی به یادگار بگذارد.

فرماندارمهریز  تجلیل از معلمان به خصوص معلمینی که در روستاها خدمت می کنند را تجلیل از عشق و ایثار خواند و تصریح کرد: تعیین مسیر فرهنگی درست به نسل آینده امر خطیری است که عشق و ایثار لازمه آن است.

وی با بیان اینکه معلم نقش مهمی در تربیت نیروی انسانی متعهد و کارآمد دارد اظهار کرد: براساس اعتقادات دینی ما معلمان ادامه دهنده راه انبیا هستند و نقش روشنگری جامعه را برعهده دارند لذا همه آحاد جامعه مدیون معلمان خود می باشند و باید نقش خود را در تکریم آنان ایفا کنند.

گفتنی است در پایان این مراسم از معلمان روستای گردکوه با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تجلیل به عمل آمد.