خبر
خبر

تجلیل و تقدیر امام جمعه و فرماندار مهریز از معلمین شهرستان

تجلیل و تقدیر امام جمعه و فرماندار مهریز از معلمین شهرستان


به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم
به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم امام جمعه و فرماندار شهرستان مهریز با حضور در دبیرستان دخترانه مطهره از معلمین این آموزشگاه تقدیر و تجلیل نمودند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز در اولین روز از هفته بزرگداشت مقام معلم که به نام معلم و اندیشه مطهر نامگذاری شده است امام جمعه ، فرماندار، معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری و مدیر آموزش و پرورش مهریز   شهرستان مهریز با حضور در دبیرستان دخترانه مطهره  از معلمین این آموزشگاه به نمایندگی از جامعه معلمین شهرستان تقدیر و تجلیل نمودند.
امام جمعه مهریز در این آئین  ضمن گرامیداشت هفته بزرگداشت مقام معلم و یاد شهدا به خصوص شهدای فرهنگی گفت: سخن گفتن در مورد معلم، ساده نیست زیرا جایگاه معلم بسیار رفیع و بزرگ است و نخستین معلم بشریت نبی مکرم اسلام حضرت محمد (ص) است، شخصیتی که در کسوت نبوت ماموریت معلمی را هم انجام داد.
حجه الاسلام محی الدینی افزود: ماموریت معلمان فوق العاده حساس و مهم است و یکی از مهمترین مسئولیت هایشان در حوزه انسان سازی اس و تحلیل و تقدیر از معلمین وظیفه همگانی است..
فرماندار مهریز  نیز در این مراسم  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مرتضی مطهری و با تقدیر از تلاش های معلمان، فعالیت آنها در طول دوران کرونا را نوعی مجاهدت عنوان کرد وگفت :معلمان وظیفه شناس در دوران شیوع کرونا اجازه ندادند روند تعلیم و تربیت متوقف شود و با اقدام بموقع در شرایطی سخت به  آموزش دانش آموزان مشغول شدند.
دهقان بنادکی با بیان اینکه معلمان نقش سازنده ای در عرصه های علمی و فرهنگی کشور ایفا می کنند افزود: امروز انتقال دانایی و تربیت نسل جدید کلید توسعه در هر جامعه‌ای است و نظام تعلیم و تربیت به عنوان رکن اصلی در این فرآیند از جایگاه ارزشمندی برخوردار است.
در ادامه مسئولین با حضور در کلاس درس از معلمین این آموزشگاه با اهدای گل تقدیر نمودند.

آدرس کوتاه :