خبر
خبر

تداوم انقلاب اسلامی در گرو ادامه راه شهدا است

تداوم انقلاب اسلامی در گرو ادامه راه شهدا است


مدیر آموزش و پرورش مهریز
مدیر آموزش و پرورش در یادواره مجازی شهدای دانش‌آموزمهریزکه در آستانه برگزاری کنگره 4000 شهید استان یزد برگزار شد گفت: تداوم انقلاب اسلامی در گرو ادامه راه شهدا است

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز مدیر آموزش و پرورش مهریز در در یادواره مجازی 56 شهید دانش‌آموز مهریز که به میزبانی دبستان دور دوم شاهد دانش برگزار شد با بیان اینکه تداوم انقلاب اسلامی در گرو ادامه راه شهدا است گفت: باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم و پرچمی را که شهدای گرانقدر برافراشته اند را در برابر هجمه های بی شمار استکبار و منافقان استوار نگهداری کنیم.
سید کاظم حسینی المدواری با تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت یاد و خاطره سرداران شهید حاج قاسم سلیمانی،فخری زاده و شهدای دانش آموز مهریز افزود: برگزاری یادواره شهدا یادآور این است که شهدا چگونه در انقلاب اسلامی پرچمداری کردند و پرچم اسلام و کشور را برافراشته نگه داشتند.
وی با بیان اینکه آن قلمی که از شهید می نویسد و شهید می پروراند ارزشمند است، تاکید کرد: شهدای بزرگ ما با عمل و قدم و جانشان هم وحدت عملی را به نمایش گذاشتند و هم استکبارستیزی و استقلال طلبی را به ما یاد داده و انتقال دادند.
وی با اشاره به اهمیت زنده نگهداشت یاد و خاطره شهدا افزود یادواره شهدای دانش آموز و فرهنگی مهریز درسال تحصیلی جاری در تعدادی از مدارس شهرستان برگزار و طی آن بر ادامه راه شهیدان توسط دانش آموزان و فرهنگیان تاکید می شود.
پخش نماهنگ ،سخنرانی و مداحی از جمله برنامه‌های مراسم بود که رئیس بنیاد شهد و امور ایثارگران مهریز و جمعی از فرهنگیان با رعایت پروتکلهای احتماعی حضور داشتند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آدرس کوتاه :