نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تداوم همکاریهای آموزش و پرورش مهریز با حوزه های علمیه

تداوم همکاریهای آموزش و پرورش مهریز با حوزه های علمیه


در دیدار مدیر آموزش و پرورش مهریز با مدیر جدید حوزه علمیه مهریزمطرح شد:
تداوم همکاریهای آموزش و پرورش مهریز با حوزه های علمیه در دیدار مدیر آموزش و پرورش مهریز با مدیر جدید حوزه علمیه شهرستان مورد تاکید قرار گرفت.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهریز ضمن حضور در حوزه علمیه مهریز با مدیر جدید حوزه علمیه مهریز دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز در ابتدای این دیدار صمیمی، مدیر آموزش و پروش مهریز ضمن تبریک انتصاب شایسته حجه الاسلام شهاب الدین حسینی به سمت مدیر حوزه علمیه مهریز و  ابراز خشنودی از حضور در حوزه علمیه به  بیان دغدغه های فرهنگی و تبیین نقش اساسی نهاد آموزش و پرورش در امر تربیت اشاره نمود.

سید کاظم حسینی المدواری با اشاره به اهمیت سند تحول بنیادین آموزش و پرورش ، خواستار بهره گیری از ظرفیت ویژه روحانیون، اساتید و طلاب حوزه علمیه در تحقق این سند شد.

وی ضمن تشکر و قدردانی از حضور طلاب و روحانیون در مدراس  طی سالیان گذشته، به تاثیر مثبت این حضور اشاره نمود و خواستار همکاری هر چه بیشتر در این زمینه شد.

در ادامه مدیر حوزه علمیه مهریز با اشاره به اهمیت تهذیب و پرورش در کنار فرآیند آموزش گفت:در راستای گسترش تربیت دینی دانش آموزان، حوزه های علمیه مهریز با تمام ظرفیت خود آماده همکاری با آموزش و پرورش هستند.  

حجه الاسلام شهاب الدین حسینی با بیان اینکه تربیت دینی دانش آموزان برای همه ما دغدغه است، افزود: حوزه‌های علمیه شهرستان تمام امکانات و نیروی انسانی خود را در این زمینه در اختیار آموزش و پرورش قرار می‌دهند.

 وی با تاکید بر تداوم همکاری‌های حوزه علمیه و آموزش و پرورش،  به برخی مشکلات موجود در تحقق امر تبلیغ در مدارس و جذب بیشتر دانش آموزان مستعد به حوزه های علمیه اشاره نمود.