خبر
خبر

تکریم مادران و همسران شهدا تجلیل فرهنگ ایثار و مقاومت است

تکریم مادران و همسران شهدا تجلیل فرهنگ ایثار و مقاومت است


مدیر آموزش و پرورش مهریز
مدیرآموزش و پرورش مهریز در دیدار با مادر شهید دانش آموز میرزا حسن زارع بیدکی تکریم مادران شهدا را تجلیل از فرهنگ ایثار و مقاومت دانست و گفت: دعای آنها تضمین‌کننده انقلاب اسلامی است.

به گزارش روئابط عمومی آموزش و پرورش مهریز مدیر آموزش و پرورش در دیدار با مادر شهید دانش آموزمیرزا حسن زارع بیدکی همزمان با سالروز وفات حضرت ام‌البنین(س) گفت: حضرت ام‌البنین(س) نگاه ولایتمدار و تفکر حسینی را قطره‌قطره در کام فرزندانش نشاند و فرزندان خود را راهی جبهه حق علیه باطل کرد.

سید کاظم حسینی المدواری به الگوگیری مادران و همسران شهدا از حضرت ام‌البنین(س) و نقش ارزشمند آنان در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: خانواده‌های معظم شهدا به‌ویژه مادران و همسران شهدا دین خود را به نظام و انقلاب ادا کردند و امروز وظیفه ماست که از این سمبل‌ها و تندیس‌های ایثار و مقاومت تجلیل کنیم.

وی با بیان اینکه سالروز وفات حضرت ام‌البنین(س) مصادف است با روز تجلیل و تکریم از مادران و همسران شهدا و این بهترین فرصت برای تجلیل از مقام این بزرگواران است، گفت: مادران و همسران شهدا در دفاع از حریم ولایت و امامت در دفاع مقدس با لبیک به امام شهدا، همسران و فرزندان خود را برای دفاع از اسلام و انقلاب آماده و راهی جبهه‌های نبرد حق علیه باطل کردند تا یک وجب از خاک وطن به دست دشمن نیفتد.

گفتنی است در این دیدار کارشناس شاهد و امور ایثارگران مدیریت ،مدیر و کادر دبستان شاهد ریحانه مهریز حضور داشتند.

 

آدرس کوتاه :