نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش مهریز

تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش مهریز


سید کاظم حسینی المدواری" به عنوان مدیر آموزش و پرورش مهریز معرفی شد.

در آیینی با حضور فرماندار مهریز ومعاون توسعه منابع وپشتیبانی  اداره کل آموزش و پرورش استان یزد   از زحمات " سید علی کارآموز " قدردانی و " سیدکاظم حسینی المدواری" به عنوان مدیر آموزش و پرورش مهریز معرفی شد .

معاون توسعه منابع و پشتیبانی استان یزد در مراسم تودیع و معارفه رئیس آموزش و پرورش مهریز گفت: آموزش و پرورش یک دستگاه مردمی است که با تلاش و کمک آن‌ها فعالیت‌های خود را انجام می‌دهد نمونه بارز آن انجمن اولیاء و مربیان در همه مدارس کشور است.

علیرضا جلالی افزود: آموزش و پرورش یک دستگاه اجرایی با فرایند محوری، نیتیحه محوری و مردمی است و مدیریت آن از نوع مدیریت بر دل‌ها است و از این لحاظ با مدیرییت دیگر دستگاه متفاوت و از حساسیت ویزه‌ای برخورد است.

وی گفت: معلمان و دبیران آموزش و پرورش با تربیت روح انسان‌ها سرو کار دارند و باید آن را به طور صحیح با معیار‌های اخلاقی و اسلامی آموزش دهند.

او بیان کرد:  معلمانی در روستای شهرستان مهریز هستند که برای تجهز و عمران مدارس روستا از در آمد‌های خود هزینه کرده اند و این همراهی و همبستگی آن‌ها ستودنی است.

فرماندار مهریز با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و تبریک هفته دفاع مقدس، گفت: خداند برای فرستادن پیامبران و تعلیم و تربیت بندگان خود منت می‌گذارد، زیرا این از بالاترین نعمتی است که خداوند به انسان‌ها داده است.

رضا زارع زاده مهریزی با اشاره به اینکه رشد و بالندگی جامعه در گرو خدمات و زحمات معلمان است، افزود: اگر در انجام تعلیم و تربیت تلاش‌های درستی انجام شود جامعه به سوی پیشرفت قدم برمی دارد.

وی ادامه داد: مدیریت آموزش و پرورش یک مجمع وسیع و حساسی است که باید با سعه صدر، تعامل، همگرایی و تدبیر مشکلات را برطرف  و راه رسیدن به قله‌های موفقیت را فراهم کرد.

در ادامه این مراسم مدیر سابق آموزش و پرورش شهرستان مهریز  طی سخنانی به فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته طی سال های گذشته اشاره و تمامی موفقیت ها را مدیون تلاش مخلصانه فرهنگیان شریف ٰ همکاران در بخش های مختلف و همراهی مردم و مسئولان اجرایی شهرستان دانست .

«سید علی کارآموز » ضمن آرزوی موفقیت برای مدیر جدید آموزش و پرورش اظهار داشت: خدمت به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی یک توفیق بزرگ محسوب می شود که باید قدر آن را دانست و به جامعه و نسل جوان خدمت کرد .

مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان مهریز به اهمیت تعلیم و تربیت و نقش فرهنگیان در تربیت درست نسل آینده ساز اشاره و از تمامی مسئولان و فرهنگییان خواست تا  با همدلی و تعامل برای تحقق اهداف خطیر تعلیم و تربیت در راستای اهداف نظام و ولایت بکوشند .

" سید کاظم حسینی المدواری " اظهار داشت: خدمت به نسل جوان را باید قدر دانست و همه فرهنگیان و مسئولان با همکاری و برنامه ریزی وظایف محوله را به خوبی انحام دهند  که کاری مقدس و ارزشمند و بس تاثیرگذار است .

در پایان حکم مدیریت آموزش و پرورش به مدیر جدید اهداء و از زحمات پنج ساله مدیر سابق با اهدای لوح و هدایایی تقدیر شد.