خبر
خبر

تکریم و معارفه معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان یزد

تکریم و معارفه معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان یزد


مراسم تکریم و معارفه معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان یزد با حضور مجازی معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی برگزارشد .

به گزارش واحد روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد؛ مدیرکل آموزش و پرورش استان در این جلسه از زحمات "مرآت امین الرعایا"  قدردانی و " علیرضا مصباح فر" را به عنوان معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد معرفی کرد. 

" محسن موحدی فرد" گفت : آقای امین الرعایا در سطح استان منشا خیر و برکت بوده و هستند و امیدواریم از نظرات و تجربیات ارزنده ایشان در حوزه تعلیم و تربیت استفاده شود و درآینده نیز راهنمای مجموعه آموزش و پرورش استان باشند . 
وی در ادامه "علیرضا مصباح فر " را فردی با تجربه و خدوم دانست که طی سال های متمادی خدمات زیادی را در حوزه تعلیم و تربیت ارائه نموده است .
"مرآت امین الرعایا" نیز با تشکر از کسانی که در این مدت وی را همراهی نمودند تشکر و قدردانی نمود و گزارشی از اقدامات صورت گرفته در حوزه سوادآموزی ارائه نمود.
گفتنی است در این جلسه از زحمات و تلاش های فرهنگی خدوم "حسن حاضری" که اخیرا به کسوت بازنشستگی نائل آمد هم تقدیر و تشکر شد.
آدرس کوتاه :