خبر
خبر

تکریم و معارفه معاون پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه مدیریت منابع آموزش و پرورش استان یزد

تکریم و معارفه معاون پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه مدیریت منابع آموزش و پرورش استان یزد


مراسم تکریم و معارفه معاون پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه مدیریت منابع آموزش و پرورش استان یزد برگزارشد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد؛ مدیرکل آموزش و پرورش استان در این جلسه از زحمات "علیرضا جلالی علی آباد"  قدردانی و آزاده سرافراز " علی دهقان بهابادی " را به عنوان سرپرست معاونت پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه مدیریت منابع اداره کل آموزش و پرورش استان یزد معرفی کرد.

محسن موحدی فرد" خدمات و زحمات علیرضا جلالی قدردانی کرد و گفت : ایشان در سطح استان و کشور منشا خیر بوده و هستند و امیدواریم از نظرات و تجربیاتشان در حوزه تعلیم و تربیت استفاده شود و درآینده نیز راهنمای مجموعه آموزش و پرورش استان باشند .

وی در ادامه "علی دهقان بهابادی " را فردی با تجربه و خدوم دانست و پذیرش مسئولیت وی را در شرایط کنونی نوعی ایثارگری در حوزه تعلیم و تربیت عنوان کرد .

علیرضا جلالی نیز با تشکر از کسانی که در این مدت وی را همراهی نمودند قدردانی نمود و خدمت به نظام تعلیم و تربیت را از اولویت های نظام جمهوری اسلامی دانست .

سرپرست معاونت پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه مدیریت منابع آموزش و پرورش استان در ادامه این جلسه گفت : خدمت به آموزش و پرورش و جامعه با دلسوزی به نظام و جامعه و با خدمت و همدلی صفا و همراهی میسر است .

" علی دهقان بهابادی" پذیرش مسئولیت ها و حل مشکلات را وظیفه مدیران آموزش و پرورش دانست و افزود : گره گشایی از امور مردم باید سرلوحه امور باشد و تنها کارهایی که انجام می دهیم در اذهان عموم باقی خواهد ماند.

وی هدف آموزش و پرورش استان را خدمت به نظام جمهوری اسلامی، دانش آموز و معلمان و اولیاء که نیمی از جامعه را در بر میگیرند بیان کرد و گفت : خدمت به همنوع و حمایت از مدیران مدارس و ایثار گری آنها وظیفه ما است .

گفتنی است " علی دهقان بهابادی" تاکنون در حوزه های مختلف معاونت توسعه منابع و پشتیبانی این اداره کل ، ریاست آموزش و پرورش شهرستان بهاباد ، ریاست اداره حراست ، ‌ریاست اداره بودجه و تشکیلات آموزش و پرورش استان خدمت نموده است .

آدرس کوتاه :