نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه‌ساز در مهریز برگزار شد

جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه‌ساز در مهریز برگزار شد


بیست و یکمین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه‌ساز در شهرستان مهریز برگزار شد.

امروز هم‌زمان با برگزاری جشنواره سراسری تجلیل از خیرین مدرسه‌ساز در سراسر استان یزد،این جشنوار در مهریز برگزار و از خیرین مدرسه‌ساز شهرستان مهریز تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز امام‌جمعه مهریز در مراسم نمادینی که به همین  منظور در دبستان خیری حاج حسن زارع برگزار شد ضمن تجلیل از مقام خیرین گفت: خداوند در قرآن کریم می‌فرماید ان الله یحب المحسنین و خیرین و نیکوکاران را می‌ستاید.

حجه الاسلام والمسلمی محی الدینی افزود: اجر واقعی هرکسی که کار خیر و نیک‌ انجام می‌دهد نزد خداوند محفوظ است.

وی با قدردانی از تلاش خیرین مدرسه ساز مهریز ادامه داد: تلاش در راه مدرسه سازی خود جهادی مقدس است و مشارکت در مدرسه سازی از ماندگارترین کارهای نیک است که نصیب همه نمی شود.

در ادامه مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان مهریز با اشاره به مشارکت خیرین مهریزی برای ساخت مدرسه در این شهرستان گفت: در سال گذشته، شهرستان مهریز ازلحاظ بیشترین متراژ ساخت مدرسه خیری در استان مقام اول را کسب کرد و این به سبب همت بالای خیرین این شهرستان و پیگیری مسئولین مرتبط است.

سید علی کارآموز ضمن تقدیر از کمکهای خیرین افزود: ۲ مدرسه خیر ساز دیگر نیز در دست ساخت است و امیدوار هستیم سال آینده به بهره‌برداری برسد.

وی ادامه داد:خدای بزرگ را شاکرم که در سال رونق تولید ملی ˈ توفیقمان عطا فرمود تا ˈبیست و یکمین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز شهرستان را در سی آموزشگاه با تجلیل از نیک ورزان عرصه سخاوت برگزار کنیم.

گفتنی است، مسئولین و فرهنگیان شهرستان با اهدای گل و لوح تقدیر به نماینده خیر مدرسه‌ساز، حاج حسن زارع از حرکت ارزشمند وی تجلیل و قدردانی کردند.

فرماندار مهریز،معاون تربیت‌بدنی و سلامت اداره کل آموزش‌وپرورش و نمایندگان اداره کل نوسازی مدارس استان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ، مدیر آموزش‌وپرورش و جمعی از مسئولین و فرهنگیان مهریز با حضور در مدرسه خیری حاج حسن زارع از این خیر مدرسه‌ساز تجلیل کردند.

مشابه این مراسم با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان در مدارس خیری یاران مهدی(عج) و دبستان خیری حاج کاظم ملاحسینی مهریز و 27 آموزشگاه خیری دیگر هم‌زمان با سراسر استان برگزار شد.