نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جشن نیکوکاری درمدارس مهریز برگزار شد

جشن نیکوکاری درمدارس مهریز برگزار شد


به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری؛
به متاسبت گرامیداشت هفته احسان و نیکوکاری جشن نیکوکاری درمدارس مهریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز به متاسبت گرامیداشت هفته احسان و نیکوکاری با شعار عیدی برای همه در تمامی مدارس مهریزو به صورت نمادین در دبستان ملاحسینی با حضور امام جمعه و حمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد.

امام جمعه مهریز در این مراسم گفت:یکی از بهترین واژه‌هایی که در قرآن آمده است نیکی و نیکوکاری است و خداوند به‌صراحت فرموده است «إن الله یحب المحسنین» خداوند افرادی که اهل کار نیک و نیکوکاری هستند را دوست می‌دارد.

حجت‌الاسلام محی‌الدینی خطاب به دانش آموزان افزود: وجوه نقدی که شما قصد دارید اهدا کنید موجب خوشحالی بسیاری از همشهریان نیازمندتان می‌شود. در آستانه عید برخی استطاعت تهیه پوشاک و غذا و میوه را ندارند. ان‌شاءالله با کمک‌های شما و سخاوت دست‌های کوچک شما لبخند بر لب‌های نیازمندان جاری می‌شود.

احمد ایزدی، رئیس کمیته امداد مهریز همچنین با گرامیداشت هفته احسان و نیکوکاری اظهار داشت: کمک‌های جمع‌آوری‌شده در کمترین زمان ممکن و با حفظ کرامت، در اختیار دانش آموزان و افراد نیازمند شهرستان قرار می‌گیرد.

در پایان این مراسم،مسئولین و دانش آموزان با حضور در پای صندوق کمیته امداد، مبالغ اهدایی خود را برای کمک به کودکان و دانش آموزان نیازمند اهدا کردند.