خبر
خبر

جشن نیکوکاری در مدارس مهریز برگزار شد

جشن نیکوکاری در مدارس مهریز برگزار شد


همزمان با سراسر کشور جشن نیکوکاری در مدارس مهریز برگزار شد.

به متاسبت گرامیداشت هفته احسان و نیکوکاری جشن نیکوکاری در مهریز با هدف ترویج و نهادینه کردن فرهنگ انفاق و نوع دوستی در جامعه با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان،بخشدارمرکزی، مدیر آموزش و پرورش،رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در دبستان شهید محلاتی خورمیز سفلی برگزار شد.

سرپرست فرمانداری در این مراسم ضمن بیاناتی پیرامون احسان و نیکوکاری، دانش آموزان را آینده سازان کشور ذکر کرد و گفت: اگر شما دبستانی ها از همین دوران، نیکی به همنوع و دستگیری از افراد کم بضاعت را فرا بگیرید، در آینده نیز میتوانید افراد موثری در این زمینه بوده و جامعه بهتری به وجود آورید.

دهقان بنادکی افزود : همگی باید در حد و توان خویش برای داشتن جامعه ایده آل و موفق و برخورداری همه انسان ها از حداقل امکانات به همدیگر کمک و یاری کنیم.

وی افزود : جشن نیکوکاری صرف نظر از هدایایی که جمع آوری می گردد از لحاظ معنوی ،اجتماعی و فرهنگی دارای کارکردهای ویژه ای از جمله گسترش و تقویت فرهنگ احسان و نیکوکاری و کمک به همنوع و انسجام اجتماعی می گردد.

و ی تاکید کرد : کمک به نیازمندان و اکرام ایتام بایستی با حفظ آبرو و توجه به کرامت انسانی انجام شود.

در پایان این مراسم،مسئولین و دانش آموزان با حضور در پای صندوق کمیته امداد، مبالغ اهدایی خود را برای کمک به کودکان و دانش آموزان نیازمند اهدا کردند.

 

آدرس کوتاه :