نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه بهبود عملکرد مدارس طرح هجرت شهرستان مهریز برگزار شد

جلسه بهبود عملکرد مدارس طرح هجرت شهرستان مهریز برگزار شد


جلسه بهبود عملکرد مدارس طرح هجرت با حضور مسئول طرح هجرت استان یزد و مسئول هجرت شهرستان و مدیران مجری طرح امین در مدیریت تشکیل گردید .

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز مسئول طرح هجرت استان در این جلسه ضمن عرض تسلیت ایام حزن و اندوه اهل بیت و تقدیر از فعالیتهای مدیران مدارس امین  گفت: هدف اصلی و ملاک این طرح در مدارس اجرای طرح تربیتی با شاخص های ده گانه  طبق دستور العملی که از قبل به مدارس و مربیان ارجاع داده شده است می باشد.

حجه الاسلام و المسلمین حسینی پور زمینه سازی مناسب برای کلاس مداوم و مستمر برای مربیان جهت پیاده نمودن طرح های تربیتی ،تعامل با دانش آموزان و  جذب آن ها  به فعالیت های معنوی را از انتظارات این مدیریت از مدارس بیان نمود

وی افزود: در باب تامین نیروی بیشتر برای مابقی مدارس مقرر شد کمیته ای با حضور مسئولین شهرستان و مسئولین طرح هجرت استان جهت نیروی های جدید با مساعدت خیرین بزرگوار تشکیل گردد.

معاونت پرورشی و فرهنگی مدیریت در این جلسه ضمن خیر مقدم خدمت مسئولین و مدیران طرح هجرت به بیان اهداف این طرح پرداخت و گفت:  8 مدرسه دخترانه و 2 مدرسه پسرانه به عنوان مجری طرح هجرت در مقطع متوسطه دوره اول شهرستان وجود دارد.  

در ادامه مدیران مدارس مجری طرح نظرات خود را نسبت به فعالیت های  مربیان این طرح و عملکرد این طرح در سال گذشته بیان نمودند.