خبر
خبر

جلسه توجیهی-آموزشی معلمین جدید الاستخدام آموزش و پرورش مهریز برگزار شد

جلسه توجیهی-آموزشی معلمین جدید الاستخدام آموزش و پرورش مهریز برگزار شد


پروژه مهر1400
در راستای اجرای پروژه مهر 1400جلسه توجیهی-آموزشی ویژه نیرو های جدید الاستخدام دانشگاه فرهنگیان،نهضت، ماده 28 و سرباز معلمان با حضور مدیر و معاونین آموزش وپرورش مهریز برگزار شد.

به گزارش واحد اطلاع رسانی و روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش مهریز، مدیر آموزش و پرورش در این جلسه به نیرو های جدیدالاستخدام خیر مقدم گفت و افزود: معلمی و حضور در کنار دانش آموزان افتخاری است که نصیب هر کسی نمی گردد؛ امروز این افتخار نصیب شما شده است تا در کنار دانش آموزان باشید و به جامعه بزرگ و مهم فرهنگی ورود پیدا کنید.

سید کاظم حسینی المدواری افزود: مجموعه آموزش و پرورش از شما انتظارات فراوانی دارد، و شما می خواهیم پیگیر باشید و با علاقه به این شغل مشغول شوید.
مدیر آموزش وپرورش با تاکید بر اخلاق و منش معلمی، خاطر نشان کرد: باید به گونه ای برخورد کنید که شان و منزلت معلمی و جایگاهی که دارید حفظ شود و دانش آموزان نیز شما را دوست داشته باشند.

وی با اشاره به منزلت معلم و نقش معلمان در تربیت انسانهای مفید برای جامعه از معلمان جدید الاستخدام خواست تا از بدو ورود به عرصه تعلیم و تربیت ، با بهره گیری از تجربیات معلمان باسابقه و بکارگیری شیوه های نوین تدریس در جهت رشد و اعتلای نظام آموزشی کشور تلاش نمایند.
لازم به ذکر است در این جلسه معاونین مدیریت نیز مطالب و انتظارات خود را به سمع نیرو های جدید رساندند.

 

آدرس کوتاه :