نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه ستاد شاهد شهرستان مهریز برگزار شد

جلسه ستاد شاهد شهرستان مهریز برگزار شد


جلسه ستاد شاهدو امور ایثارگران شهرستان مهریز با حضور امام جمعه،معاون فرهنگی بنیاد شهید وامور ایثارگران استان در بنیاد شهید مهریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز امام جمعه مهریز در این جلسه گفت: توجه به امور تحصیلی فرزندان شهدا و ایثارگران خیلی ضروری است که توسط ستاد شاهد شهرستان باید در طول سال تحصیلی با دقت و جدیت پیگیری شود.

حجه الاسلام محی الدینی افزود: خانواده های شاهد و ایثارگران حق بزرگی بر گردن نظام اسلامی دارند و لذا باید زمینه رشد و ارتقای تحصیلی و علمی فرزندان شاهد در مدارس به خوبی فراهم شود.

معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد نیز در این جلسه گفت: رسیدگی به وضعیت تحصیلی و حل مسائل و مشکلات دانش آموزان مدارس شاهد از برنامه های مهم بنیاد شهید و امور ایثارگران استان است .

محمد حسن فاضلی با اشاره به درخشش دانش آموزان شاهد و ایثارگر در رشته های مختلف اظهار کرد: مدارس شاهد استان جزء مدارس برتر هستند که همواره در کنکور سراسری و پذیرش در رشته های شاخص حرف اول را می زنند.

وی با اشاره به تلاش دشمن در خصوص تضعیف فرهنگ اسلامی، عمق بخشیدن به مسایل اعتقادی با ارایه راهکارهای خلاقانه در مدارس را خواستار شد.

رئیس اداره شاهد و امور ایثارگران اداره کل آموزش و پرورش استان یزد نیز در این جلسه با تقدیر از اعضای ستاد شاهد شهرستان گفت: تعلیم و تربیت فرزندان شاهد وظیفه همگانی است و همه باید احساس تکلیف کنند.

حسین فخرآبادی افزود:برنامه ریزی اعضای ستاد در کنار همت و تلاش خانواده ها موفقیت روزافزون فرزندان شاهد و ایثارگر را در پی داشته است.

وی ادامه داد:مدیران مدارس شاهد علاوه بر توجه به تحصیل دانش آموزان به تربیت آنان نیز باید توجه کنند تا بتوانند انسانهایی متعهد و ایثار گر را تحویل جامعه دهند.

در پایان این جلسه ضمن تقدیر از زحمات خانم حفار مدیر سابق دبستان شاهد علی ابن ابیطالب(ع) خانم جعفری به عنوان مدیر جدید این آموزشگاه معرفی شد و از تلاشهای مدیر سابق با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.

همچنین در این جلسه خانم آزادمنش به عنوان مدیر دبستان دور اول شاهد مهریز معرفی شد