نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه ستاد همکاریهای آموزش و پرورش و حوزه های علمیه مهریزبرگزار شد

جلسه ستاد همکاریهای آموزش و پرورش و حوزه های علمیه مهریزبرگزار شد


دومین جلسه جلسه ستاد همکاریهای آموزش و پرورش و حوزه های علمیه مهریز با حضور امام جمعه شهرستان و مربیان و مبلغین مدارس طرح امین در مهریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز دومین جلسه مدیران و مبلغین مدارس طرح امین با حضور امام جمعه ، معاون تبلیغ و آموزش‌های کاربردی حوزه‌های علمیه استان، معاون فرماندار،رئیس اداره تبلیغات اسلامی،مدیر و معاون پرورشی آموزش و پرورش و مربیان مدارس مجری «طرح امین» در اتاق جلسات مدیریت تشکیل شد.

امام جمعه مهریز در این جلسه با بیان ضرورت حضور فرهیختگان حوزه در مدارس گفت: تمام مدارس به حضور چنین اشخاصی نیازمند است تا آموزه های دینی و مذهبی و ارزش ها به دانش آموز انتقال داده شود.

حجه الاسلام محی الدینی افزود: اگر دانش آموزان ارتباط موثر قلبی و روحی و روانی با روحانیان داشته باشند، بسیاری از آسیب های اجتماعی کاهش پیدا می کند و کادر آموزشی مدرسه هم مشتاق خواهند بود که روحانیان در تمام روزها در مدرسه حضور داشته باشند.

وی طرح امین را در راستای تربیت دینی و اسلامی عنوان نمود وگفت:این طرح یکی از فرصت‌های خوب برای توجه به موضوعات تربیتی است   که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

مدیر آموز شو پرورش مهریز نیز در این جلسه گفت: طرح امین با هدف ارتقای سطح معنوی و تزکیه ای دانش آموزان در مدارس شهرستان در حال اجراست و افزایش مدارس زیر پوشش این طرح در دستور کار قرار دارد.

سید علی کارآموز با بیان اینکه نقاط قوت و استعدادها در بین دانش آموزان باید شکوفا شود، تأکید کرد: مشاوره تخصصی در این مدارس توسط مربیان مجرب انجام می‌شود.

در ادامه مربیان و مبلغین و مدیران مدارس مجری طرح به بیان نظرات،پیشنهادات و مشکلات خود پرداختند.