نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه ستاد همکاریهای آموزش و پرورش و حوزه های علمیه مهریزبرگزار شد

جلسه ستاد همکاریهای آموزش و پرورش و حوزه های علمیه مهریزبرگزار شد


جلسه کمیته همکاریهای آموزش و پرورش و حوزه های علمیه شهرستان مهریز با حضور امام جمعه شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز امام جمعه مهریز در این جلسه ضمن تقدیر از همکاری و حمایت های آموزش و پرورش، هدف ستاد همکاری های حوزه های علمیه و آموزش وپرورش را تربیت و ارتقاء اخلاقی و دینی دانش آموزان و رسیدن به حیات طیبه وکرامت انسانی آنان ذکر نمود.

عبدالرضا محی الدینی افزود: همکاری حوزه و آموزش و پرورش همسو و هم جهت باشد تا تاثیر بسزا داشته باشد که حوزه بتواند نیرویهای تربیت نموده خود را در اختیار آموزش و پرورش قرار دهد .
 مدیر آموزش و پرورش هم در این جلسه با تقدیر از همکاری خوب حوزه علمیه با آموزش و پرورش در سال تحصیلی گذشته گفت : با توجه به ظرفیت پیش آمده همکاری حوزه و آموزش و پرورش لازم و ضروری است و علاقمندیم از نیرو های آموزش دیده و توانمند حوزه در آموزش و پرورش اسفاده کنیم .

سید کاظم حسینی المدواری افزود: اعزام مبلغان به مدارس، برگزاری کارگاههای آموزشی، استقرار روحانی در مدارس و نشست های پرسش و پاسخ با حضور روحانیون در مدارس از مهمترین برنامه های اجرایی در حوزه فعالیت ستاد همکاری های حوزه علمیه وآموزش وپرورش مهریز است.

در ادامه رئیس سازمان تبلیغات اسلامی ومدیران حوزه های علمیه مهریز به بیان نظرات و پیشنهادات خود درخصوص همکاری بیشتر حوزه های علمیه و آموزش و پرورش پرداختند.