نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه شورای آموزش و پرورش مهریزبرگزارشد

جلسه شورای آموزش و پرورش مهریزبرگزارشد


جلسه شورای آموزش و پرورش مهریز با حضورامام جمعه،فرماندار،مدیر آموزش و پرورش و سایر اعضاء در دبیرستان نمونه مطهره مهریز برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز امام جمعه مهریز در این نشست با تبریک فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افزود: ملت ایران با تکیه بر دین و ارزش ها به پیروزی رسید و باید در ایام فاطمیه برنامه ها همراه با معنویت برگزار شود.
حجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی افزود: دهه فجر یک فرصت بسیار مناسب است تا ثمرات انقلاب اسلامی در ابعاد داخلی و خارجی برای مردم و به خصوص دانش آموزان تبیین شود و بدانند که رمز پیروزی ملت ما تکیه بر دین ، اطاعت از ولایت فقیه و ارزش های انقلابی بوده است.
وی به نقش فرهنگیان و دانش آموزان در انقلاب اسلامی اشاره کرد و تاکید نمود: بر فرهنگیان است که در مدارس نسل جوان را با اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی آشنا کنند و برای تربیت دینی آنها بکوشند.
محی الدینی تصریح کرد: تهدید نرم دشمنان علیه نسل جوان جدی است و قطعا فرهنگیان و مربیان پرورشی باید در صف مقدم معرفت افزایی و بصیرت افزایی دانش آموزان دختر و پسر مدارس وظایف خود را انجام دهند.
امام جمعه مهریز همچنین به اهمیت برگزاری برنامه های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با همکاری مردم و بهره گیری از ظرفیت دانش آموزان و فرهنگیان و همچنین مراکز دینی و مساجد تاکید کرد.

در این جلسه در خصوص برنامه های گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر،ارائه گزارش از پروژه های نیمه تمام آموزش و پرورش و برگزاری مسابقات تنیس روی میز استانی در مهریز بحث و بررسی و تصمیمات لازم گرفته شد.