نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه شورای امین مهریز برگزار شد

جلسه شورای امین مهریز برگزار شد


جلسه شورای امین مهریز با حضور امام جمعه برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز جلسه شورای امین مهریز با حضور امام جمعه ، معاون تبلیغ و آموزش‌های کاربردی حوزه‌های علمیه استان، اسلامی،مدیر و معاون پرورشی آموزش و پرورش و روسای حوزه های علمیه خواهران و برادران در دبیرستان فاطمه الزهرا(س) برگزار شد

امام جمعه مهریز در این جلسه گفت: حوزه علمیه و آموزش و پرورش با هم افزایی بدنبال تقویت فعالیت  مدارس امین بعنوان مدارس نمونه دولتی اسلامی باشند.

حجة الاسلام والمسلمین محی الدینی افزود:همکاری گسترده مبلغین و معلمین موجب موفقیت بیشتر مدارس خواهد شد و با کمک آموزش و پرورش می توان درجهت تربیت دینی نسل آینده گام برداشت.

معاون تبلیغ و آموزش‌های کاربردی حوزه‌های علمیه استان در این جلسه، هدف اصلی طرح ملی مدارس امین را ارتقای سطح معنوی و تربیتی و تزکیه ای دانش آموزان در مدارس اعلام کرد و افزود: در طرح مدارس امین روحانی مبلغه و یا مبلغ با همکاری اولیا و مربیان در مدارس به اجرای برنامه های فرهنگی و تربیتی دانش آموزان کمک می کند.

حجه الاسلام حسینی پور افزود: روحانیون پس از گذراندن دوره های آموزشی و تخصصی و اخذ مدرک در مدارس متقاضی اجرای طرح امین حضور پیدا کرده و در این مدارس برنامه ای براساس توافق آموزش و پرورش تعریف و حیطه کاری روحانیون مشخص می شود .

مدیر آموزش و پرورش مهریز نیز در این جلسه بر همکاری همه جانبه آموزش و پرورش با مراکز حوزوی شهرستان و اجرای بهینه طرح مدارس امین در سطح مدارس شهرستان تاکید نمود.

در ادامه روسای حوزه های علمیه شهرستان به بیان نظرات و پیشنهادات خود و مشکلات مربیان امین در مدارس پرداختند.