خبر
خبر

جلسه شورای معاونین آموزش وپرورش مهریز برگزار گردید

جلسه شورای معاونین آموزش وپرورش مهریز برگزار گردید


با حضورنماینده مردم مهریز درمجلس شورای اسلامی
با حضور نماینده فرهنگی مردم حوزه مهریز درمجلس شورای اسلامیجلسه شورای معاونین مدیریت آموزش وپرورش مهریز برگزار گردید.

به گزارش واحد اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز، جلسه شورای معاونین آموزش وپرورش مهریز با حضور محمد رضا صباغیان نماینده مردم مهریز درمجلس شورای اسلامی در اتاق جلسات شهید آوینی آموزش و پرورش مهریز برگزار گردید.

نماینده فرهنگی مردم مهریز درمجلس شورای اسلامی در این جلسه ضمن ابراز خوشوقتی از حضور در جمع فرهنگیان مهریز از تلاش آموزشی و پرورشی  همه معلمان و مدیران مدارس به ویژه در شرایط  کرونایی تقدیر و تشکر نمود.

محمد رضا صباغیان گفت: توسعه شهرستانها متکی به ساختار تربیت نیروی انسانی است و آموزش و پرورش شهرستان در این راستا به خوبی ایفای نقش نموده است.

وی ضمن ارائه راهکارهای مناسب برای حل مشکلات آموزشی و پرورشی فراروی ادارات آموزش و پرورش  تاکید کرد که با پیگیری موارد مطروحه توسط آموزش وپرورش،  وی نیز برای رفع موانع و کمبودها و به نتیجه رساندن پیگیری ها ، از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

در ابتدای این نشست صمیمی مدیر آموزش و پرورش مهریز انتظار فرهنگیان از مجموعه مسئولان نظام به ویژه مجلس و دولت یادآورشد و گفت : با توجه به فعالیتهای بسیار خوبی که در آموزش و پرورش صورت می گیرد  دولت و مجلس باید به آموزش و پرورش توجه ویژه و بیشتری داشته باشند.

سید کاظم حسینی المدواری مسائل و مشکلات خاص حوزه آموزش و پرورش ازجمله کمبود نیروی انسانی ، بیمه تکمیلی و وام فرهنگیان، مشکلات مربوط به مسکن فرهنگیان ، کمبود اعتبارات در حوزه پرورشی، آموزشی، تربیت بدنی وعمرانی ، اعمال مدرک تحصیلی نیروهای خدماتی، ، وضعیت فرسوده فضاهای فیزیکی مدارس ، کمبود تجهیزات، پرداخت اجاره بهاء موقوفات در تصرف آموزش وپرورش، مشکل اعمال مدرک دوم تحصیلی فرهنگیان که هنوز باقی است و عدم اعمال برای نیروهای اداری، افزایش حقوق نیروهای خدماتی . وپرداخت حقوق آنها پایان هرماه، تبدیل وضعیت نیروهای خدماتی شرکتی و قراردادی به  پیمانی ویا رسمی جهت تامین امنیت شغلی آنها، تاخیر یک ماهه در پرداخت  کسورات همکاران بویژه بازنشستگان، عدم پرداخت به موقع مطالبات وپاداش پایان خدمت فرهنگیان را بیان نمود و خواستار عنایت ویژه نمیاندگان مجلس برا رفع این مشکلات گردید.

آدرس کوتاه :