نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه مدیران مدارس متوسطه شهرستان مهریز برگزار شد

جلسه مدیران مدارس متوسطه شهرستان مهریز برگزار شد


با حضور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان یزد
جلسه مدیران مدارس متوسطه شهرستان مهریز با حضور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز جلسه مدیران مدارس متوسطه شهرستان مهریز با حضور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان یزد،مدیر آموزش و پرورش مهریز، رئیس اداره آموزش دوره دوم متوسطهمسئول کاردانش و کارشناس گروههای آموزشی اداره کل در دبیرستان مجتمع حضرت سیدالشهداء(ع) مهریز برگزار شد.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان یزد در این جلسه با تقدیر از فعالیتهای مدیران در طول سال تحصیلی با اشاره به برخی از طرح و برنامه های معاونت آموزش متوسطه استان،خاطرنشان کرد: مدیران مدارس با توجه بیشتر به این طرح و برنامه ها در جهت بهبود کیفیت تحصیلی دانش آموزان تلاش کنند.

منصور ارجمندی درخصوص اهميت و ضرورت استقرار پايه دوازدهم و وضيعت دروس نهايي فعالیت پایگاههای مطالعاتی در پايه هاي يازدهم و دوازدهم،برگزاری آزمونهای هماهنگ استانی،مشکلات و مسائل آموزشی مدارس متوسطه و وضعیت استان و شهرستان مهریز مطالبی بیان نمود.

در ادامه مدیران مدارس به بیان نظرات، مسائل و مشکلات حوزه کاری خود پرداختند.

در پایان این جلسه با اهدای لوح تقدیر از زحمات و تلاشهای عباس زارع بیدکی معاون آموزشی مدیریت آموزش و پرورش مهریز تقدیر شد و سید حسن حیدری به عنوان معاون آموزشی جدید مدیریت معرفی گردید.