نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره دکتر فروزان نیا ، تجلیل از دانش اموزان نخبه علمی و هنری مهریز برگزار شد

جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره دکتر فروزان نیا ، تجلیل از دانش اموزان نخبه علمی و هنری مهریز برگزار شد


جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره دکتر فروزان نیا ، تجلیل از دانش اموزان نخبه علمی و هنری مهریز در دفتر مدیر آموزش و پرورش مهریز برگزار شد .

در این جلسه که مدیر آموزش و پرورش مهریز ،نماینده خیر بزگوار دکتر فروزان نیا،معاونین،کارشناسان اداری و اعضاء ستاد برگزاری این مراسم حضور داشتند ، مدیر آموزش و پرورش مهریز از حسن عنایت و توجه جناب دکتر فروزان نیا  در خصوص برگزاری این همایش بزرگ در شهرستان مهریز تقدیر و تشکر کرد و گفت: اعضاء این ستاد تمام تلاش و وظائف مربوطه در خصوص هرچه برگزاری بهتر این همایش مصروف خواهند داشت .

سید علی کارآموز ضمن بیان اهمیت ویژه اینگونه همایش ها در شهرستان ، گفت : بهادادن به دانش آموزان و جوانان نخبه در رشته های علمی و هنری جوانان موجبات رشد و بالندگی مملکت اسلامی مان در همه بخشها خواهد بود.

وی در ادامه ضمن تشریح اهداف و برنامه های این همایش، نسبت به تعیین کمیته های مختلف اقدام و اعضاء آنها را مشخص و خواستار پیگیری برنامه های اجرایی توسط کمیته های تشکیل شده شد.

نماینده خیر محترم نیز در این جلسه ضمن تجلیل از نخبگان علمی و هنری شهرستان گفت: لزوم تجلیل از دانش آموزان نخبه که سرمایه های شهرستان هستند بر هیچکس پوشیده نیست.

امین الرعایا با بیان این موضوع که وظیفه همگان حمایت از سرمایه های علمی و نخبه در سطح شهرستان است، گفت: خیر برزگوار جناب دکتر فروزان نیا همه ساله به نحو شایسته از کسانی که موجبات سربلندی و افتخار آفرینی برای شهرستان را فراهم نموده اند، تجلیل و قدردانی می نماید وبه همین منظور امسال نیزاین همایش با شکوه هرچه تمامتر در آذرماه برگزار خواهد شد و دانش آموزان برتر شهرستان با حضور مسئولین استان و شهرستان تجلیل خواهند شد .

در پایان اعضاء به بیان برنامه و پیشنهادات خود برای هرچه بهترو باشکوهتر برگزار نمودن این همایش پرداختند.