خبر
خبر

جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته امور تربیتی و تربیت اسلامی در آموزش و پرورش مهریز برگزار شد

جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته امور تربیتی و تربیت اسلامی در آموزش و پرورش مهریز برگزار شد


جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته امور تربیتی و تربیت اسلامی با حضور مدیر آموزش و پرورش و اعضا در مدیریت آموزش و پرورش مهریز برگزار شد.

به گزارش واحد اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش  مهریز  در این جلسه که با حضور مدیر آموزش و پرورش، ا اعضای کمیته و  کارشناسان امور تربیتی در اتاق جلسات شهید آوینی مدیریت برگزار شد ، در خصوص راهکارها و برنامه های پیشنهادی جهت اجرای مطلوب هفته تربیت اسلامی بحث و تبادل نظر بعمل آمد

مدیر آموزش و پرورش مهریز در این نشست با اشاره به فرا رسیدن هفتم اسفند به اهمیت کار تربیتی در نظام تعلیم و تربیت اسلامی اشاره نمود و به برنامه ریزی در جهت هرچه پربار برگزار شدن هفته تربیت اسلامی و روز امور تربیتی در هشتم اسفندماه سال جاری تأکید کرد.

سید کاظم حسینی المدواری هدف از تشکیل این جلسات را همفکری و تبادل نظر با دست اندرکاران و صاحبنظران حوزه پرورشی جهت برگزاری شایسته و مطلوب روز امور تربیتی و قدردانی و تجلیل از فعالان و پیسکسوتان صدیق و تأثیرگذار حوزه امور تربیتی اعلام کرد.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش  مهریز نیز در این جلسه، ضمن ارج نهادن هشتم اسفند «سالروز تاسیس نهاد امور تربیتی و آغاز هفته تربیت اسلامی»، یاد و خاطره بنیانگذاران این نهاد، شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت.

هدایت دهقانیزاده  با اشاره به منویات حکیمانه مقام معظم رهبری نسبت به امور تربیتی و مبانی تعلیم و تربیت دینی، ضمن تبیین برنامه های روز امور تربیتی بر لزوم هماهنگی در برنامه ریزی و اجرای برنامه های تحول آفرین و اثربخش و زمینه سازی لازم برای ترسیم و تبیین جایگاه خطیر تربیت اسلامی و امور تربیتی و بزرگداشتی مطلوب و متفاوت تأکید کرد.

وی گفت: برنامه های هفته امور تربیتی و تربیت اسلامی را با رویکرد تکریم، اشاعه و ترویج فرهنگ اسلامی در هفته تربیت اسلامی دنبال می کنیم.

آدرس کوتاه :