خبر
خبر

جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته تربیت اسلامی در مهریز برگزار شد

جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته تربیت اسلامی در مهریز برگزار شد


جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته تربیت اسلامی و روز امور تربیتی در مهریز برگزار شد.

به گزارش واحد اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز؛ در این جلسه که با حضور مدیر آموزش و پرورش، اعضاء شورای معاونین و  کارشناسان امور تربیتی در دفتر مدیریت برگزار شد ، در خصوص راهکارها و برنامه های پیشنهادی جهت اجرای مطلوب هفته تربیت اسلامی بحث و تبادل نظر بعمل آمد . 

مدیر آموزش و پرورش مهریز در این نشست با اشاره به فرا رسیدن هفتم اسفند به اهمیت کار تربیتی در نظام تعلیم و تربیت اسلامی اشاره نمود و به برنامه ریزی در جهت هرچه پربار برگزار شدن هفته تربیت اسلامی و روز امور تربیتی در هشتم اسفندماه سال جاری تأکید کرد.

سید کاظم حسینی المدواری هدف از تشکیل این جلسات را همفکری و تبادل نظر با دست اندرکاران و صاحبنظران حوزه پرورشی جهت برگزاری شایسته و مطلوب روز امور تربیتی و قدردانی و تجلیل از فعالان و پیسکسوتان صدیق و تأثیرگذار حوزه امور تربیتی اعلام کرد.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مهریزدر این جلسه طی سخنانی ضمن ارج نهادن به هشتم اسفند«سالروز تاسیس نهاد امورتربیتی و آغاز هفته تربیت اسلامی» ،یاد و خاطره بنیانگذاران این نهاد، شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت.

هدایت دهقانیزاده با اشاره به شیوه نامه اجرایی هفته تربیت اسلامی، وظایف ستاد هماهنگی برنامه ها در شهرستان را با توجه به شیوع کرونا و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی، تشریح نمود.

در ادامه هر یک از اعضای حاضر در جلسه به ارائه نقطه نظرات خود در خصوص انجام برنامه های متنوع تربیتی و فرهنگی در هفته تربیت اسلامی پرداختند.

گفتنی است هشتم اسفند ماه در تقویم معاونت پرورشی و فرهنگی، یادآور تلاشها و مجاهدتهای شهیدان باهنر و رجایی در تشکیل نهاد مقدس امور تربیتی در سال 1359 است.

 

 

آدرس کوتاه :