نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه ی هماهنگی مدیران مدارس مجری طرح نمادین بازگشایی مدارس مهریز برگزار شد

جلسه ی هماهنگی مدیران مدارس مجری طرح نمادین بازگشایی مدارس مهریز برگزار شد


جلسه ی هماهنگی مدیران مدارس مجری طرح نمادین بازگشایی مدارس با حضور مدیر آموزش و پرورش مهریز برگزار شد.

جلسه ی هماهنگی مدیران مدارس مجری  طرح نمادین بازگشایی مدارس خصوص دستورالعمل پروژه مهر 96 و بازگشایی باشکوه مدارس در مدیریت برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش مهریز در این جلسه با اشاره به فرا رسیدن ایام بازگشایی مدارس گفت: همه باید با کمک هم تلاش کنیم تا سال تحصیلی برای دانش آموزان، والدین و کلیه آحاد مردم، مانند خاطره ای ماندگار در ذهن ها تبلور داشته باشد.

سید علی کارآموز افزود: آغاز سال تحصیلی، تحویل سال جدید آموزشی است و باید به عید ملی و آموزشی تبدیل شود و از مدیران مدارس نمادین بازگشایی خواست  همزمان با فرا رسیدن سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس ، اقدامات لازم برای بازگشایی باشکوه مدارس با حضور اولیا و مسئولین شهرستان و  ارائه خدمات مطلوب به دانش آموزان را به نحو احسن انجام دهند.

وی تأکید کرد: بازگشایی مدارس با ماه محرم و نیز هفته دفاع مقدس تقارن دارد، لذا توجه ویژه به ماه محرم و ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان و نیز برپایی نمایشگاه دفاع مقدس در مدارس و دعوت از رزمندگان، ایثارگران و خانواده شهدای دفاع مقدس در مراسم بازگشایی مدارس ضروری و از جمله برنامه های مهم آغاز سال تحصیلی جدید در شهرستان است.

در ادامه مدیران مدارس به بیان مسائل و مشکلات مدارس و طرحهها و پیشنهادات خود پرداختند.

مراسم نمادین بازگشایی مدارس در 8 آموزشگاه شهرستان به صورت ویژه با حضور مسئولین شهرستان برگزار می شود.