نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه ی کمیته فرهنگیان و دانش آموزی ستاد دهه ی فجرآموزش و پرورش مهریز برگزار گردید

جلسه ی کمیته فرهنگیان و دانش آموزی ستاد دهه ی فجرآموزش و پرورش مهریز برگزار گردید


جلسه ی هماهنگی کمیته فرهنگیان و دانش آموزی ستاد دهه ی فجرآموزش و پرورش مهریز با حضور مدیر آموزش و پرورش و مسئولان ادارات ذیربط به منظور تبیین برنامه‌ها و فعالیت‌‌ها برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز مدیر آموزش و پرورش شهرستان در این جلسه گفت: بزرگداشت دهه مبارک فجر که حاصل رهبری امام خمینی(ره)، بیداری مردم و حضور پرشور آنها در صحنه بود یکی از رسالت‌های فرهنگیان و دانش آموزان است..
سید علی کارآموز با اشاره به برجسته سازی خدمات انقلاب در برنامه‌های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سطح مدارس و مدیریت گفت: با برجسته سازی فعالیتها و دستاوردهای انقلاب در پاسداری از ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی تلاش کنیم.
وی با بیان اینکه آرامش و امنیت امروز حاصل انقلاب و خون شهداست افزود: وظیفه انسانی و اخلاقی ماست که آرمانهای انقلاب و یاد و خاطره شهدای گرانقدر را در تمامی مراسم های دهه مبارک فجر زنده نگه داریم .

وی افزود: حفظ آرمان ها و صیانت از خون شهدا باید از طریق اطلاع رسانی دستاوردهای کشور پس از انقلاب صورت پذیرد و لذا برنامه های گرامیداشت دهه فجر در آموزش و پرورش شهرستان با رویکرد بررسی دستاوردهای انقلاب اسلامی به ویژه موفقیت های آموزش و پرورش تدوین خواهد شد.

وی در پایان توجه به بحث کیفیت بخشی، تنوع بخشی و اجرای برنامه‌هایی متناسب با گروه سنی دانش‌آموزان را مورد تاکید قرار داد و گفت: همه باید با برگزاری برنامه‌های مطلوب، در انتقال پیام انقلاب به دانش‌آموزان و حفظ آرمانهای انقلاب تلاش کنیم.
در ادامه این جلسه معاونت پرورشی آموزش و پرورش شهرستان ،با تقدیر و تشکراز اعضاء حاضردر جلسه بیان داشت: در جهت تعمیق باورها، آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی و اندیشه های والای امام خمینی (ره) و رهبری، امسال نیز برنامه های دهه ی فجر با شکوه هرچه تمام تر در سطح مدارس اجرا می شود.

محمد رضا فخری با اشاره به نقش پر رنگ آموزش و پرورش در تمامی مناسبت ها به دلیل دارا بودن بیشترین سهم از سرمایه نیروی انسانی کشور تصریح کرد: هدف از برگزاری باشکوه گرامی داشت ها و جشن های ملی، مذهبی و به خصوص ایام ا.. دهه فجر انقلاب، آشنا ساختن نسل جوان و آینده ساز ایران اسلامی با ارزش ها و آرمان های انقلابی است .

در پایان حاضرین در جلسه در خصوص برنامه های ویژه دانش آموزی و فرهنگیان در دهه مبارک فجر بحث و تبادل نظر کردند که در پایان مصوباتی جهت اجراء تصویب شد.