خبر
خبر

حضور امام جمعه مهریز در بین دانش آموزان

حضور امام جمعه مهریز در بین دانش آموزان


امام جمعه مهریز در بین دانش آموزان مدارس مهریز حضور یافت

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز ، امام جمعه مهریز با حضور در دبیرستان نمونه دولتی آیت الله کاشانی به گفتگوی صمیمانه با دانش آموزان پرداخت.

امام جمعه مهریز در این دیدار که فرماندار،مدیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین و فرهنگیان حضور داشتند با بیان این که شما باید به دنبال تحقق خواسته خداوند از خود باشید، اظهار داشت: انتظاری که خداوند از یک جوان در سن شما دارد توجه به تلاش و کوشش است.

وی افزود: شرایطی که امروز برای درس خواندن شما فراهم شده است را قدر بدانید و از آن به نحو احسن برای رسیدن به موفقیت های روز افزون استفاده کنید.

وی با تاکید بر اینکه شرط لازم برای رسیدن به موفقیت اصلی در کنار تلاش و کوشش، خواندن نماز است گفت: وظیفه شما دانش آموزان امروز بسیار سنگین است، چرا که اجرایی کردن بخشی از بیانیه گام دوم برعهده شما جوانان می باشد و لذا از این استعداد و توانایی های خود که نعمتی از جانب خداوند است باید به بهترین وجه استفاده کنید.

امام جمعه مهریز همچنین در دومین حضور خود در مدارس در هفته جاری در بین دانش آموزان دبیرستان شبانه روزی توحید در روستای میرک آباد حضور یافت و پس از اقامه باشکوه نماز ظهر و عصر به گفتگوی صمیمی با دانش آموزان پرداخت.

آدرس کوتاه :