نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

حضور پرشور دانش آموزان و فرهنگیان شهرستان مهریز در مراسم راهپیمایی سیزده آبان

حضور پرشور دانش آموزان و فرهنگیان شهرستان مهریز در مراسم راهپیمایی سیزده آبان


دانش آموزان و فرهنگیان شهرستان مهریز در مراسم راهپیمایی سیزده آبان حضوری پرشور داشتند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز فرهنگیان و دانش آموزان مهریز همگام با مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه مهریز در یوم الله سیزده آبان امسال با خلق حماسه ای بزرگتر از سال های گذشته عشق و ایمان خود را به اهداف نظام ٰ انقلاب و ولایت فقیه نشان دادند.

مردم انقلابی شهرستان مهریز  بعد از تجمع در حسینیه شهدای گمنام و سپس حرکت در بلوار ولی عصر(عج) و با سردادن شعارهایی همچون مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، مرگ بر انگلیس و مرگ بر استکبار خشم و انزجار خود را از سیاست های دنیای استکباری به سرکردگی آمریکا نشان دادند.
در راهپیمایی امروز که امام جمعه، روحانیان، مسئولان و بخصوص دانش آموزان و دانشجویان شهرستان حضور داشتند، تداوم جریان استکبارستیزی را مورد تاکید قرار دادند.
همچنین راهپیمایان مهریزی با تجمع در مسجد جامع ولی (عج) بندهای قطعنامه سراسری را با تکبیرخود مورد تائید قرار دادند وآمادگی خود را برای تداوم اهداف انقلاب اسلامی و راه شهیدان ابراز داشتند.
همچنین در آستانه اربعین حسینی برنامه عزاداری و سوگواری با حضور اقشار مختلف مردم و مدیران و دانش آموزان اجرا شد

به نمایش گذاشتن موشک خلیج فارس ساخت پژوهش سرای دانش آموزی آموزش و پرورش مهریز،برگزاری ایستگاه نقاشی توسط کانون حضرت زینب(س) .به آتش کشیدن آدمکهای استکبار جهانی، برگزاری مسابقه عکاسی دانش آموزی و مداحی به مناسبت اربعین حسینی از دیگر برنامه های اجراء شده در این مراسم باشکوه بود.
روز 13 آبان به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده که یاد آور سه واقعه تاریخی تبعید حضرت امام (ره) به ترکیه در سال 43، تظاهرات اعتراضی دانش آموزان در سال 57 علیه رژیم ستمشاهی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال 58 توسط دانشجویان پیرو خط امام است.