خبر
خبر

حماسه ۹ دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند

حماسه ۹ دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند


مدیر آموزش و پرورش مهریز در جمع دانش آموزان
مدیر آموزش و پرورش مهریز گفت:حماسه ۹ دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابر تمام دنیای آنها خواهند ایستاد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز مدیر آموزش و پرورش مهریز در جمع دانش آموزان دبیرستان چهرآذر مهریز گفت: روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله و ماندگار شد.

سید کاظم حسینی المدواری بیان داشت:دانش آموزان انتخاب گران آینده کشورند و تفکر، بینش و بصیرت لازمه راه دانش آموزان برای حفظ کشور در آینده است، در حماسه تاریخی 9 دی ملت و مردم بصیر کشور با درخواست یک معلم و یک رهبر الهی درصحنه حاضر شدند واین حماسه عظیم را خلق کردند.

وی در ادامه افزود: امروز یکی از نقش های مهمی که شما دانش آموزان عزیزمی توانید انجام دهید، یاد آوری خاطرات است، اگر فتنه 88 و عوامل آن موفق به پیروزی در کشور می شدند، معلوم نبود امروز شما دانش آموزان چه معلمی داشتید.

وی ادامه داد: در اینصورت سرنوشت شما همانند، دانش آموزان و مردم سوریه، عراق و یمن می شدو وجود دلسوزی همچون مقام معظم رهبری و رهنمودهای ایشان همواره باعث پیروزی در کشور است.

 مدیر آموزش و پرورش مهریز در ادامه راه های کسب بصیرت افزایی را داشتن بینش و آگاهی  دانست و افزود: عواملی که بینش انسان را بالا می برد،عبرت آموزی است، چه از تاریخ چه از والدین، مربیان، معلمین و... داشتن بینش و آگاهی به همراه ترویج اسلام  اگر درنظر باشد، همانند حماسه ۹دی هر فتنه و آشوب شیطانی نقش برآب خواهد شد.

 وی در ادامه به نقشه ها و برنامه ریزهای دشمن در نفوذ بر جامعه دانش آموزی اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: مهمترین فتنه که امروز مطرح و وجود دارد، هدف گرفتن شما دانش آموزان به دلیل تائثیر پذیری بالای شما در این سن توسط دشمن است، بحث فضای مجازی وغرق شدن درآن باعث کم رنگ شدن درتحصیل وحرف شنوی از بزرگترها خواهد شد.

در ادامه از مرکز قرائت خانه دانش آموزی این آموزشگاه بازدید به عمل آمد.

 

آدرس کوتاه :