نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دانش آموزان برتر دبیرستان نمونه ابن سینا مهریز تجلیل شدند

دانش آموزان برتر دبیرستان نمونه ابن سینا مهریز تجلیل شدند


دانش آموزان منتخب،فعال وبرگزیده درحوزه های پرورشی وعلمی دبیرستان نمونه ابن سینا مهریز باحضور مدیر آموزش وپرورش مهریزواعضای انجمن اولیا ومربیان آموزشگاه تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریزمدیر آموزش و پرورش شهرستان مهریز در این مراسم گفت: شما دانش آموزان آینده ساز ایران اسلامی هستید و قله های رفیع علم ودانش برای همه شما دست یافتنی است.

سید علی کارآموزافزود: تلاش های دانش آموزان در عرصه های مختلف آموزشی، پرورشی و ورزشی باید مورد تجلیل قرار گیرد و قدردانی از دانش آموزان نخبه در تمامی حوزه ها باید به بهترین شکل ممکن انجام شود.

وی افزود: تقدیر از دانش آموزان مقدمه رشد و تعالی و صعود به پلههای موفقیت و کامیابی است که به جرأت میتوان گفت اگر میخواهیم همپای دنیاحرکت کنیم، باید به آموزش و پرورش بها دهیم.

وی تصریح کرد: آموزش و پرورش شهرستان در عرصه های مختلف موفقیت های خوبی کسب کرده و باید قدرشناس زحمات دانش آموزان،اولیاء و معلمان این دانش آموزان که در مسیر موفقیت آن ها تاثیرگذار بوده اند باشیم.

رضا زارع بیدکی مدیر دبیرستان نمونه دولتی ابن سینا نیز ضمن اظهار خرسندی از برگزاری مراسم تجلیل از دانش آموزان برتر آموزشگاه گفت: این برنامه به منظور تقویت انگیزه دانش آموزان، ایجاد اعتماد به نفس، ارزشگذاری به زحمات همکاران آموزشگاه و ظهور عینی خدمات همکاران آموزشی و انجمن اولیاء و مربیان برگزار می شود

در این مراسم از 50 دانش آموز بر‌تر در رشته های علمی و پرورشی با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل به عمل آمد.