نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دانش آموزان برتر مسابقات علمی و فرهنگی مهریز تجلیل شدند

دانش آموزان برتر مسابقات علمی و فرهنگی مهریز تجلیل شدند


با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد
در آستانه میلاد باسعادت پیامبر اکرم (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) پنجشنبه شب جشنواره دکتر فروزان نیا(تجلیل از دانش آموزان برتر علمی ، فرهنگی و هنری مهریز با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان،فرماندار وجمعی از مسئولین برگزار شد

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز فرماندار مهریز در این جشنواره علمی که به همت جراح برتر کشور و استان یزد سید خلیل فروزان نیا برگزار شد با تبریک موفقیت های دانش آموزان مهریزی در مسابقات علمی ، فرهنگی و هنری به اهمیت تلاش برای رسیدن به قله های ترقی مطالبی بیان کرد.
سید محمد رستگاری افزود: دانش آموزان مهریز در سال های اخیر در درس و همچنین مسابقات فرهنگی و هنری در سطح استان و کشور خوش درخشیده اند و این نشان دهنده توان و استعداد آنها است.
فرماندار شهرستان مهریز گفت: آینده از آن جوانانی است که با همت بلند برای رسیدن به سعادت و پیشرفت همواره در فعالیت هستند و خوشبختانه در این شهرستان شاهد این توفیق ها هستیم .
رستگاری گفت: باید از فرصت جوانی و ظرفیت های نظام مقدس جمهوری اسلامی برای کسب علم و دانش و ارتقای فرهنگی و هنری بهره گرفت.
همچنین سید خلیل فروزان نیا خیر کشور و استان یزد در این جشنواره خدمت به نسل جوان و عرصه مهم تعلیم و تربیت را یک توفیق بزرگ ذکر کرد که باید قدر آن را به عنوان یک سعادت دانست.
همچنین مدیر آموزش و پروش شهرستان مهریز از همکاری خیر و فرهنگیان و دانش آموزان قدردانی کرد و گزارشی از برگزاری این جشنواره با هدف تجلیل از دانش آموزان نخبه علمی و هنری ارائه داد.
در پایان جشنواره از یکصد دانش آموز نخبه شهرستان مهریز با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.