نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دانش آموزان و فرهنگیان مهریز در راهپیمایی سیزده آبان حضوری پرشور داشتند

دانش آموزان و فرهنگیان مهریز در راهپیمایی سیزده آبان حضوری پرشور داشتند


دانش آموزان و فرهنگیان شهرستان مهریز در مراسم راهپیمایی سیزده آبان حضوری پرشور داشتند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز فرهنگیان و دانش آموزان مهریز همگام با مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه مهریز در یوم الله سیزده آبان امسال با خلق حماسه ای بزرگتر از سال های گذشته عشق و ایمان خود را به اهداف نظام ٰ انقلاب و ولایت فقیه نشان دادند.

مردم انقلابی شهرستان مهریز  بعد از تجمع در حسینیه شهدای گمنام و سپس حرکت در بلوار ولی عصر(عج) و با سردادن شعارهایی همچون مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، مرگ بر انگلیس و مرگ بر استکبار خشم و انزجار خود را از سیاست های دنیای استکباری به سرکردگی آمریکا نشان دادند.
در راهپیمایی امروز که امام جمعه، روحانیان، مسئولان و بخصوص دانش آموزان و دانشجویان شهرستان حضور داشتند، تداوم جریان استکبارستیزی را مورد تاکید قرار دادند.
همچنین راهپیمایان مهریزی با تجمع در مسجد جامع ولی (عج) بندهای قطعنامه سراسری را با تکبیرخود مورد تائید قرار دادند وآمادگی خود را برای تداوم اهداف انقلاب اسلامی و راه شهیدان ابراز داشتند

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد در اجتماع بزرگ دانش آموزان  و فرهنگیان مهریزگفت: روح انقلاب اسلامی ما مبارزه عملی با استکبار است و در 40 سال گذشته در سایه همین شعار دینی و انقلابی، ملت ایران از نظام خود دفاع کرده است.
حجت الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی افزود: دولت آمریکا برای ضربه زدن به نظام ما از هیچ کوششی با همکاری برخی کشورها دریغ نکرده و توطئه های او ادامه دارد.
وی تصریح کرد: راهپیمایی یوم الله 13 آبان در حقیقت نماد عینی استکبار ستیزی مردم ایران علیه 40 سال خیانت آمریکا و کفر جهانی محسوب می شود.
روز 13 آبان به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده که یاد آور سه واقعه تاریخی تبعید حضرت امام (ره) به ترکیه در سال 43، تظاهرات اعتراضی دانش آموزان در سال 57 علیه رژیم ستمشاهی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال 58 توسط دانشجویان پیرو خط امام است.