خبر
خبر

درخشش دانش آموز مهریزی در جشنواره ملی خلاقیت،نوآوری و کارآفرینی

درخشش دانش آموز مهریزی در جشنواره ملی خلاقیت،نوآوری و کارآفرینی


مدیر آموزش و پرورش مهریز گفت:دانش آموز مهریزی موفق به کسب نشان برنز در جشنواره کشوری خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی شد.

به گزارش واحد اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز ، مدیر آموزش و پرورش مهریز  گفت: سید علی اکبر حیدری دانش آموز عضو پژوهش سرای آیت الله خاتمی مهریز و دانش آموز پایه نهم دبیرستان هیئت امنایی دکتر احمد زارعزاده در جشنواره کشوری خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی ، موفق به کسب مدال با ارزش برنز شد.

سید کاظم حسینی المدواری ضمن تبریک این موفقیت بزرگ به این دانش آموز،خانواده محترمشان و جامعه دانش آموزی و فرهنگی استان ، دانش آموزان را آینده سازان انقلاب برشمرد و گفت: تلاش همه مسئولان آموزشی در راستای پیشرفت در زمینه‌های علمی، پرورشی ، هنری ، فرهنگی و دیگر عرصه‌ها می باشد.

وی افزود: لوح تقدیر وزارتی، اهدای تندیس جشنواره، جایزه نقدی به مبلغ ۶۰۰ هزار تومان و عضویت در باشگاه کارآفرینان نوجوان کشور از جوایز ارسالی از وزارت آموزش و پرورش جهت اهدا به این دانش آموز نخبه است که طی مراسم خاصی با حضور امام جمعه و فرماندار سهرستان به نامبرده اعطاء خواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش مهریز تصریح کرد: جشنواره ملی خلاقیت ، نوآوری و کارآفرینی با اهدافِ شناسایی و کشف استعداد‌های دانش آموزان ، هدایت ایده‌های آن‌ها به سمت کارآفرینی وکمک به بهبود وضعیت تحصیلی- اخلاقی و روانی دانش آموزان، برگزار شد.

آدرس کوتاه :