خبر
خبر

درخشش فرهنگیان مهریز در جشنواره معلمان هنرمند کشور

درخشش فرهنگیان مهریز در جشنواره معلمان هنرمند کشور


مدیر آموزش و پرورش مهریز گفت: معلمان فرهیخته این شهرستان در جشنواره فرهنگی و هنری معلمان هنرمند سراسر کشور خوش درخشیدند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز مدیر آموزش و پرورش مهریز گفت:2 نفر از معلمان فرهیخته شهرستان با تولید محتواهای فرهنگی و هنری در رشته های فیلم و هنرهای نمایشی و هنرهای تحسمی این جشنواره خوش درخشیدند .

سید کاظم حسینی المدواری افزود: محمد حسن ابویی دبیر هنر مدارس شهرستان در رشته فیلم و هنرهای نمایشی در گرایش نمایش عروسکی رتبه دوم کشور و افسانه ظهوری مهریزی از هنرستان الزهراء این شهرستان در رشته هنرهای تجسمی با گرایش هنرهای مفهومی رتبه سوم کشوری را به دست آوردند.

وی ضمن تبریک کسب این موفقیت به معلمان برگزیده و جامعه فرهنگیان استان افزود: اولین جشنواره کشوری معلمان هنرمند با شرکت معلمان تمام دوره‌های تحصیلی شاغل در آموزش و پرورش (رسمی، پیمانی، قراردادی، حق التدریس)، تمامی کارکنان و کارشناسان اداری، مدیران، معاونان، مربیان، مشاوران تربیتی تحصیلی و شغلی برگزار شد.

وی اظهار داشت: این جشنواره در رشته‌های آفرینش‌های ادبی، نقد ادبی و هنری، رسانه و فضای مجازی، هنرهای آوایی، هنرهای نمایشی و هنرهای تجسمی در شیراز برگزار شد.

 

آدرس کوتاه :