خبر
خبر

درخشش فرهنگی مهریزی در مسابقات قرآنی کشور

درخشش فرهنگی مهریزی در مسابقات قرآنی کشور


مدیر آموزش و پرورش مهریز گفت:مهدیه شمس فرهنگی مهریزی در هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان کشور خوش درخشید.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز  مدیر آموزش و پرورش مهریز گفت: مهدیه شمس فرهنگی مهریزی در هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان کشور بخش خواهران در رشته جفظ ده جزء قرآن کریم مقام دوم کشور را کسب نمود و باعث افتخار شهرستان و استان گردید.

سید کاظم حسینی المدواری افزود: هفتمین مسابقات قرآنی فرهنگیان کشور با هدف پرورش، کشف و تربیت نیروهای مختصص و متعهد فرهنگی برگزار شد که مرحله کشوری این مسابقات طی دو مرحله مقدماتی و نهایی برگزار شد که مرحله نهایی آن طی روزهای چهارم تا ششم تیرماه در رشته‌های قرائت، حفظ کل و حفظ ۱۰ جزء قرآن، نهج‌البلاغه و روش تدریس احکام در مشهد مقدس برگزار شد.

یادآوری می‌شود:در بخش مقدماتی مرحله کشوری، هفتمین دوره مسابقات قرآن فرهنگیان ۳۲۰ متسابق خانم و آقا از تمامی استان‌ها با هم به رقابت پرداختند که از این تعداد ۲۰۰ نفر از معلمان به بخش نهایی راه پیدا کردند.

گفتنی است: چشم‌انداز اصلی این رویداد ایجاد انگیزه جهت ارتقای دانش قاریان فرهنگی است که سبب تسری آن در چرخه نظام آموزشی کشور خواهد شد؛ فرآیندی که در نهایت به ارتقای دانش و نگرش جامعه با تقویت معنویت دانش‌آموزان منجر می‌شود.

 

آدرس کوتاه :