خبر
خبر

دعوت مدبر آموزش و پرورش مهریز از مردم همیشه در صحنه خصوصا فرهنگیان و دانش آموزان برای حضور فعال درمراسم تشییع و تدفین شهدای گمنام

دعوت مدبر آموزش و پرورش مهریز از مردم همیشه در صحنه خصوصا فرهنگیان و دانش آموزان برای حضور فعال درمراسم تشییع و تدفین شهدای گمنام


مدیر آموزش و پرورش مهریز با صدور پیامی ضمن تقدیر از تشییع کنندگان شهید گمنام در مدارس، مردم همیشه درصحنه به خصوص فرهنگیان و دانش آموزان را به حضور فعال و پرشور در مراسم تشییع و تدفین شهدای گمنام دعوت نمود.

سیمای تعلیم و تربیت مهریز, [۲۳.۱۲.۲۲ ۲۲:۱۶]
[In reply to سیمای تعلیم و تربیت مهریز]
به گزارش  روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز در پی استقبال و تشییع باشکوه پیکر مطهر شهید گمنام درمدارس مهریز, مدیر آموزش و پرورش مهریز در پیامی از مردم قدرشناس مهریز به خصوص فرهنگیان و دانش آموزان تقدیر و تشکر کرد.
متن این پیام به شرح ذیل است:
بسم رب الشهداء و الصدیقین
پیکر مطهر و معظم شهیدان هر جا آرام گیرد یاد مبارک و آرامبخش و بهجت انگیز خود را در فضا می پراکند و صفا و معنویت می آفریند .
«حضرت امام خامنه ای "مدظله العالی
استقبال و تشییع باشکوه پیکر پاک و مطهر  شهید گمنام در مدارس شهرستان مهریز برگ زرین دیگری بر افتخارات آموزش و پرورش شهرستان مهریز افزود.
این حضورپرشور دانش آموزان و فرهنگیان  بصیر و همیشه درصجنه در مراسم استقبال و تشییع پیکر مطهر شهید گمنام در مدارس نشان از قلب پاک، بیدار، با بصیرت آنان و دلدادگی به شهدا، نظام و ولایت است که مسلماً اجر و پاداش آن در نزد خدا و شهدا محفوظ خواهد ماند.
بی‌شک این حضور و شکوه نعمتی است که باید به خاطر آن به درگاه باریتعالی سجده شکر به‌ جای آورد و به‌راستی دانش آموزان با این استقبال خود از شهید گمنام نشان دادند که فرهنگ ایثار و شهادت روزبه‌روز در وجود آن‌ها زنده و پایدارتر گشته و خواهد ماند.
در پایان بر خود واجب می دانم صمیمانه از حضور پرشور و فعال تمام اقشار مردم خصوصاً امام جمعه محترم مهریز و بخش بهادران،نیروی مقاومت بسیج سپاه ناحیه مهریز،،فرمانداری شهرستان،بنیاد حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس استان، فرهنگیان، دانش آموزان، و اولیای آنان در برپایی مراسم استقبال و تشییع شهید گمنام در مدارس  که باعث خلق صحنه‌های زیبای عشق به شهدا و امام و انقلاب گردید تقدیر و تشکر نمایم و امید است با حضور حماسی و کم‌نظیر فرهنگیان،دانش آموزان و اولیای بزرگوار آنان همدوش با مردم ولایی مهریز در مراسم استقبال، وداع و تشییع پیکر مطهر و آسمانی دو شهید گمنام در روز شهادت حضرت زهرا(س) در شهرستان قدردان فداکاریها و رشادت‌های آنان باشیم.
سید کاظم حسینی المدواری
مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهریز

آدرس کوتاه :