نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دعوت مدیرآموزش وپرورش مهریزاز مردم جهت شرکت گسترده در راهپیمایی روز قدس

دعوت مدیرآموزش وپرورش مهریزاز مردم جهت شرکت گسترده در راهپیمایی روز قدس


مدیرآموزش و پرورش مهریز از مردم به ویژه فرهنگیان و دانش آموزان جهت شرکت گسترده درراهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

 

مدیرآموزش وپرورش مهریزاز مردم به ویژه فرهنگیان و دانش آموزان را جهت شرکت گسترده در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز مدیر آموزش و پرورش مهریز در پیام خویش آورده است:
سرآغاز پیروزی انقلاب اسلامی ایران برای رهایی و آزادی خواهی با ندای رحمانی دفاع از مظلوم و مستضعفین بود که در دفاع از تابلو تمام نمای مظلومین یعنی مظلومیت ملت فلسطین تجلی یافت و دنیای به تنگ آمده از خباثتها و دشمنی های صهیونیزم بین المللی با شعار محو اسراییل و آزادی فلسطین بیشتر با آرمان ها و شخصیت انقلاب اسلامی ایران آشنایی پیدا کرد.

تا اینکه این آرمان را امام راحل برای پایداری در قالبی واحد و در پیکر بی رمق ولی مستعد درمان بشری خاص جوامع اسلامی با اعلام جمعه آخر ماه مبارک رمضان  به نام روز قدس تزریق کرد .

  اینک که در آستانه روز جهانی قدس قرار داریم که معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) آن را اصلی جدایی ناپذیر از انقلاب اسلامی خواندند، حمایت از آرمان فلسطین و آزادی قدس شریف را وظیفه اخلاقی و ملی خود می دانیم و با صدای رسا، بانک حمایت از محرومان و ستمدیدگان جهان بر می آوریم تا در راستای رهایی قدس شریف از چنگال بی رحم غده سرطانی منطقه و جرثومه فساد و ظلم و بی داد، دین خود را ادا نمائیم.

ما فرهنگیان و دانش آموزان مهریز با حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس دلبستگی و همدلی خود را با تمامی محرومان و ستمدیدگان عالم اعلام می داریم و همگان با شرکت خود دین مان را به اسلام و مسلمین ادا می کنیم . به امید حضور شورانگیز و حماسی کلیه همشهریان،فرهنگیان و دانش آموزان شهرستان شهیدپرور مهریز.

التماس دعا