خبر
خبر

دعوت مدیر آموزش و پرورش مهریز از فرهنگیان و دانش آموزان برای شرکت پرشور در مراسم استقبال از ریاست جمهوری

دعوت مدیر آموزش و پرورش مهریز از فرهنگیان و دانش آموزان برای شرکت پرشور در مراسم استقبال از ریاست جمهوری


در همایش بصیرتی فرهنگیان
مدیر آموزش و پرورش مهریز از فرهنگیان و دانش آموزان و اولیای آنان برای شرکت پرشور در مراسم استقبال از ریاست جمهوری دعوت نمود.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش مهریز مدیر آموزش و پرورش مهریز در اجتماع بزرگ فرهنگیان شهرستان که به منظور شرکت در همایش بصیرتی فرهنگیان به مناسبت گرامیداشت دهه بصیرت و ولایت در کانون تربیتی شهید کشاورزی گردهم آمده بودند با اشاره به سفر ریاست محترم جمهوری به استان یزد گفت: بدون تردید مردم همیشه در صحنه بخصوص فرهنگیان و دانش آموزان مهریز همگام با مردم استان  با استقبال باشکوه از رئیس جمهوری و کاروان دولت مردمی این روز را جهانی خواهند کرد.

سید کاظم حسینی المدواری افزود: مردم این دیار بار دیگر در 22 دیماه و در استقبال از رییس جمهوری پیام بزرگی را به مردم جهان مخابره خواهند کرد و آن اتحاد و انسجام است.

وی با اشاره به ره آورد سفر دور اول ریاست جمهوری به استان یزد در حوزه آموزش و پرورش شهرستان مهریز گفت: سالن ورزشی خیری عباس ابویی در مجموعه ورزشی معلم آموزش و پرورش مهریز با اعتبار ۵۵۰۰۰ میلیون ریال تکمیل شد و در دهه مبارک فجر به بهره برداری می رسد.

وی افزود: همچنین در سفر اول ریاست جمهوری برای تکمیل تعدادی از مدارس خیری نیمه تمام در شهرستان اعتبار مصوب و تخصیص داده شد که اعتبار لازم برای تکمیل این مدارس، جذب شده و در دهه مبارک فجر امسال به بهره برداری می‌رسد.

مدیر آموزش و پرورش مهریز با اشاره به اینکه در جریان این سفر عملیات اجرایی پروژه انتقال آب از دریا به استان کلید می خورد گفت: با اجرای این پروژه دغدغه های موجود در زمینه تامین آب در استان و بخصوص شهرستان مهریز مرتفع و یکی از زیر ساختهای توسعه و پیشرفت استان و شهرستان تامین می شود.

حسینی در پایان به برگزاری اجتماع مردمی در ساعت 8 صبح روز پنجشنبه 22 دی ماه در محل میدان امیرچقماق اشاره کرد و از عموم مردم بخصوص فرهنگیان،دانش آموزان و اولیای آنان جهت حضور باشکوه و پر شور در این اجتماع دعوت کرد.

خوانساری یکی از بسیجیان پیشکسوت استان یزد نیز در این همایش به تبیین جایگاه ولایت در جامعه اسلامی پرداخت و طی سخنانی به تحلیل حماسه عظیم نهم دی ماه،دهه بصیرت و ولایت و همچنین بررسی مسائل روز کشور و نقش دشمن در ایجاد شبهه و جو روانی برای برهم زدن آرامش جامعه اشاره کرد.

در پایان این همایش که با همکاری بسیج فرهنگیان شهرستان برگزار شد یه سوالات فرهنگیان پاسخ داده شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آدرس کوتاه :