خبر
خبر

دوره توانمند سازی مربیان و معاونین پرورشی در مهریز برگزار شد

دوره توانمند سازی مربیان و معاونین پرورشی در مهریز برگزار شد


به مناسبت گرامیداشت هفته قرآن و عترت
مدیر آموزش و پرورش مهریز گفت:به مناسبت گرامیداشت هفته قرآن و عترت دوره توانمند سازی مربیان و معاونین پرورشی در آموزش و پرورش مهریز برگزار شد.

به گزارش واحد اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز مدیر آموزش و پرورش مهریز گفت: اولین جلسه دوره توانمند سازی مربیان و معاونین پرورشی مهریز با موضوع راهکارهای جذب دانش آموزان به دین با حضور حجه الاسلام خندان برگزار گردید .

سید کاظم حسینی المدواری با اشاره به اینکه بصیرت افزایی و تقویت فرهنگ دینی دانش آموزان درجامعه ضرورت دارد، افزود: مربیان مدارس باید با راهکارهای جلب و جذب دانش آموزان به مسائل فرهنگی وقرآنی، که درسند تحول بنیادین نیز به ان اشاره شده است بیشتر آشنایی داشته باشند تا بتوانیم سواد معنوی وفکری جوانان را افزایش دهیم. .

وی با اشاره به اینکه نقش مربیان و معاونین پرورشی در پرورش دانش آموزان و تعمیق باورهای دینی آنان بسیار حائز اهمیت است افزود: این دوره آموزشی به مدت یک هفته در مدارس شهرستان برای دانش آموزان نیز برگزار گردید.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش مهریز نیز در این خصوص با اشاره به اهمیت برگزاری این کارگاهها گفت: دوره آموزشی توانمند سازی مربیان و معاونین پرورشی به مدت 40 ساعت با حضور مدرسان برتر استانی در شهرستان برگزار می گردد.

هدایت دهقانیزاده افزود:در این دوره که به مدت دو ماه برگزار می شود نزدیک به 60 مربی و معاون پرورشی مدارس شهرستان شرکت می کنند.

 

آدرس کوتاه :