خبر
خبر

دیدارنمایندگان مجلس دانش آموزی با نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی

دیدارنمایندگان مجلس دانش آموزی با نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی


نمایندگان مجلس دانش آموزی مهریز با نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی در فرمانداری مهریز دیدار نمودند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز نماینده مردم حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی در این نشست ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مجلس دانش آموزی در شهرستان مهریز  حضور دانش آموزان را در برنامه‌های اجتماعی و سیاسی یکی از عوامل اصلی در پیشرفت جامعه عنوان نمود.

محمد رضا صباغیان  گفت: دانش آموزان با حضور فعال خود و نیز دادن ایده های نو می توانند گره گشای بسیاری برنامه ها در دوره کنونی باشند

وی استفاده از ظرفیت سایر دستگاه ها را یکی از عوامل مهم دانست که مجلس دانش آموزی نباید از آن غافل باشد.

مدیر آموزش و پرورش مهریز نیز در این نشست با تقدیر از زحمات و پیگیریهای نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی به اهمیت مسئله شورا و مشورت و نیز اهمیت روحیه مطالبه گری در بین دانش آموزان اشاره نمود و حضور دانش آموزان به عنوان آینده سازان نظام جمهوری اسلامی در برنامه ها را مهم عنوان نمود.

معاون پرورشی، فرهنگی و تربیت بدنی شهرستان ضمن تشکر از زحمات تمامی اعضای مجلس دانش آموزی  از نمایندگان دانش آموزی خواست تا در سال تحصیلی جدید برنامه های آموزشی و پرورشی خاص برای دانش آموزان برنامه ریزی شود

. هدایت دهقانی زاده افزود روسای شوراهای دانش آموزی باید فعال تر در مدارس برنامه ها را پیگیری نموده و جلسات شوراها منوط به مدارس خود نباشد و گردهمایی های مدارس هم جوار تشکیل شود.

در این دیدار مهسا زارع خورمیزی رئیس مجلس دانش آموزی شهرستان ضمن خیر مقدم حضور نماینده محترم مجلس و اعضا گزارشی از برنامه های انجام گرفته توسط مجلس دانش آموزی را بیان نمود اشاره کرد .در ادامه اعضا مجلس دانش آموزی به بیان چالش های آموزشی و پرورشی پرداختند.

آدرس کوتاه :